magravУкраїнські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Tuesday, July 23, 2013

Sheldan Nidle - July 16, 2013 (16 липня, 2013 )


Sheldan Nidle - July 16, 2013 (16 липня, 2013 )

13 Manik, 15 Kumku, 9 Eb 

Selamat Jarin! Ми прибули, щоб розказати  вам більше! Ваш світ почав проявляти свою нову реальність! Ті, хто  так довго сполучали докупи незліченні шматки нового управління і нової грошової системи, знаходяться у відправній точці для урочистого відкриття їх результатів. Ці нові угоди, які відбивають новий ідеал, принесуть  вам мир, процвітання, і кінець  глобальної  філософії, яка розміщала багатство в руках вибраної меншості. У цьому новому суспільстві кожен матиме процвітання і отже старі розподільчі переконання про гроші,  будуть відправлені на  відпочинок. Багатство втратить як свою владу, так і престиж, і буде повернено до його первісного використання, як інструмент, з яким  досягають даної мети. Так само, влада може повернутися до її істинного джерела, як суверенітету, наданому Небесами  кожному індивідуумові. З цими новими принципами людство  може процвітати, і переходити  до своєї  священної  відповідальності, оскільки воно  подорожує у напрямі повної свідомості. Ця обіцянка, зроблена давно для вас  Небесами, і ми  маємо намір допомогти кожному з вас  досягти вашої долі!

 Майбутні зміни – сущі  передумови довкілля, які тепер з'єднуються Небесами. Кожен з вас випробував вимушений компроміс з вашими мріями і приймали далеко не те, що  ви бажали, і так можна описати «життя на Землі» скрізь. Тільки невелика кількість, ким є члени спеціальної «сім’ї»  Ілюмінатів,   може сподіватися реалізувати  свої мрії або мати засоби і можливості проявити велике багатство. Цю,  тісно переплетену контрольну групу, яку  називають  Ілюмінати,  було дуже важко усунути. Наша місія - допомогти організаціям Небес завдати поразки тим, хто досі не знав ніяких претендентів над їх перевагою. Завдяки нашій технології і відданості, ми перешкодили цим темним  силам  запустити  хвилі заздалегідь запланованого глобального сум'яття різних видів. З цими цілями, зменшеними до гальки, кожен з них зараз усвідомлює, що формується навколо них. Тисячі їх були заарештовані; ядро їх підземних баз зробили неоперабельним; їх таємні технології нейтралізували, і їх загрози деструкції зупинили. Їх час по справжньому пройшов і відходить, і нова епоха мчить через ваш глобус!

 Ваше нове управління має основу:  під назвою NESARA. Це – шаблон, а  також  провідний принцип для ваших нових суспільств. Починаючи з кінця Другої Світової ВІЙНИ,  уряд переслідувала   пошесть у формі корупції і наказовий настрій санкціонування влади. Ця пандемія дуже рекламувалася з появою організованої злочинності і його безліччю аморальних партнерів. Уряди, які мали деякий ступінь цілісності, спотворювали і налагоджували  на  свою користь великими сумами грошей, передбачених  для них. Організована злочинність зв'язала себе з великими корпораціями, сформувавши мережу корупції, яка  поширилась  в кожне маленьке суспільство і яка гарантувала, що уряд стає служницею спеціальних інтересів і нескінченної незаконної діяльності. Ця пародія управління почала  розгортатися по  всьому світу в 1950-х  і сьогодні публічно зневажлива до громадськості, яку передбачає обслуговувати. Будь-які політики, що мають хороші наміри, швидко зараховуються  до якоїсь категорії в всепроникаючій культурі лицемірства і егоїзму, з маленькою можливістю наявності будь-якої сприятливої дії на тому, що стало глобальною безжальною силою влади.

 Небеса  ясно бачили, що  ваш світ був готовий для глобального вдалого ходу, який мав встановити всесвітню диктатуру, і постійно поміщати у владу цих злочинців і мережі лобістів, яких створювали темні  Ілюмінати. У другій половині 1990-х, ця вся різноманітна група  довела до кінця  її вдалий хід, коли сталося лихо. Несподівано, темні світові імперії, які підтримували Ілюмінатів, зробили несподіваний поворот, покинувши їх фаворитів на планеті і уклали угоду з Галактичною Федерацією. Фаворити розгубилися і відчули безлад, і їх грандіозний вдалий хід був знятий щонайменше впродовж іншого десятиліття. Покинуті Земні фаворити сформували  декілька груп і продовжували  боротися один з одним за привілей світової переваги. Це призвело до декількох головних воєн, щоб встановити глобальну гегемонію, і остаточно,  безвихідь  близько десяти років тому. Це було позицією темних сил  впродовж останнього десятиліття. Зараз цей глобальний тупик подоланий; наші союзники і ми знаходимося в авангарді, і ось чому ваша перемога близько.

Благословення, дорогі! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ваш світ переміщається до Світла, і ясно видно, що  темрява знаходиться скрізь на грані колапсу. Так як Світло, яке випромінюють Небеса   збільшується, то влада темних убуває і ми спостерігаємо, як це   жорстке і зле царство зникає. Ті, хто призначені Світлом  змінити ваш світ, - зайняті забезпеченням існування вашої нової реальності. Договори і нові угоди схвалені і суди починають ухвалювати звинувачувальні акти проти тих, хто підтримував темних. Ми молимося за цих чоловіків і жінок. Ми прощаємо їх проступки і просимо про священне і істинне правосуддя над ними. Тоді, коли  ці речі проявляться, будьте  в радості, а  також  і вдячності! Дійсно прийшло священне божественне милосердя! Як тільки темні сили зникнуть, щось нове і славне готується  замінити їх, поширюючи в повітрі багатообіцяюче передчуття  перших  ознак  нового світанку людства.

 Нову фінансову систему твердої  валюти підтримують активи довготривалого   зберігання  завдяки  Світлу. Цей запас золота, срібла, і священних коштовних каменів буде використаний для  запровадження  нескінченного достатку для усіх на вашій планеті. Проте, свідомість досягає точки, де багатство не вимірюється   кількістю  золота,  а   мудрістю і знаннями, і це ті  питання,  які ми будемо обговорювати  разом. У певні часи  вашої історії, той або інший з нас приходив  і надавав великий тайник священної мудрості, яка потім перероблялася і перекручувалась  темними  для їх власних цілей. Наша місія  - передати цю божественну правду  і пояснити, як вона була  сфальсифікована  темними. У цьому новому Світлі, знову яскраво сяятиме мудрість Небес, і ці життєві коди служитимуть вам керівництвом, повертаючи  чесність і радість  у ваші життя. Все ж ці уроки - тільки початок того, чого ми маємо досягти разом.

 У вашому світі, багато хто щодня користується їх сприяннями, щоб здійснювати велике переміщення, про яке ми говоримо вам. Ці групи і священні сім'ї роблять це, як частину їх місії, щоб допомогти нам ввести в дію  цю нову епоху для людства. Прямо зараз, є шквал  активності  перед постачанням великого багатства для вас усіх. Це багатство має бути використаним для продукування  нових  і прихованих технологій, що призведе до великого обнародування, яке виявить усі дивовижні успіхи зроблені людством  за ці роки, але які були вкрадені або ізольовані. Звільнення  цих відкриттів - тільки побічний продукт того, що принесе ваше процвітання:  оскільки люди мають здібності, яких  дуже бояться темні лорди цього царства, то ми  зробимо усе, щоб покласти  цьому край. Це пригнічення  закінчиться, і правда, велике вчення, свобода, і суверенітет будуть первинним здобутком вашого процвітання. Найголовніше, цей час принесе нам сім'ю, і радість, якої ми не знали раніше!

 Сьогодні, ми розглядали, що відбувається навколо вашого глобуса. Ці події приведуть до інших, які кінець кінцем забезпечать вам перший контакт і ваш шлях до повної свідомості. Ви ніколи не були одні! Ми усі живемо у всесвіті, заповненого сім'єю і великою радістю названою Життям - священним подарунком Творця! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)

Переклад: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Bradley Manning!

NÃO ABANDONEM AGORA JULIAN ASSANGE