magravУкраїнські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Friday, June 6, 2014

27:05:2014

Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

Sheldan Nidle - May 27, 2014
Шелдон Нідл - 27 травня, 2014

3 Ix, 5 Pax, 10 Caban

Selamat Jalwa! (Будьте у Вічній Радості!) Зараз  навколо вашого глобуса відбувається велика серія подій! Ці події відмічають начала певних критичних проектів, які  принесуть  вам свободу, суверенітет, процвітання і нове управління. Наші зв'язківці повідомляють, що декілька груп, які охоплюють наших Земних союзників, переміщають темну кабалу і її фаворитів від влади. Ці проекти включають засоби, щоб показово розширити мережу загального міжнародного права  і проекти, які зв'язують цю мережу з  засобами, щоб створити нове управління на вашого глобусі. Проекти процвітання також готують системи доставки, які  будуть основою для оголошення NESARA, щоб набути чинності. Оскільки ці події готові піднятись на поверхню, ми готуємось  формально зупинити  міжнародну змову, яка робила те, що розпиляла "хімічні сліди" майже щоденно. Зв'язківці Агарти  також зайняті інформуванням  різних керівних груп темної кабали,  що їх підлі цілі закінчаться  великою кількістю  масових арештів.

 Життєво важливо зберегти  Гайю від щоденного штурму незліченних зовнішніх людських компаній, які прагнуть експлуатувати її  ресурси. Ці земні ресурси - дійсно джерело для багатьох виробів, які допомагають підтримувати її численні і різноманітні екосистеми. Наші вчені щоденно контролюють ці події і роблять все, що  можуть, щоб підтримувати рівень стабільності. Є природний механізм, забезпечений Небесами, який надає можливість Гайї зробити добування цих ресурсів все важчим і  важчим. Це причина  багатьох  лих гірської промисловості і конструкцій, які розвиваються час від часу у вашому світі. Введення ряду  ізольованих технологій може дуже скоротити можливості  таких лих. Темна кабала наполягає на приховуванні процесів, які сповіщають, що ці технології можна легко поправити. Це одна з причин, яка  потребує  відсторонення темних сил  від влади. В додаток до цих лих - величезна жадність і зарозумілість цієї темної олігархії.

 Оскільки ми усуваємо цей темний набір підлих фаворитів від влади, то нам також треба перемістити вперед ваші власні перетворення. Небеса мають дуже детальний розклад для того, що відбудеться. Гайї потрібно  завершити ряд попередніх змін перед тим, як ми зможемо почати свої масові приземлення. Отже, ми допомагаємо Гайї  і працюємо з нею, щоб мінімізувати те, що станеться. Оскільки ваші геологи і метеорологи припускають, що морське дно  продовжує підніматися і мають місце широкі зміни у ваших нормальних моделях. Ці зміни готують поверхню Гайї для масивних серій актів, які  змінять форму  її континентів, змінять її океани і встановлять засоби в атмосфері для нового набору шарів для древнього небесного склепіння. Раніше Гайя була древнім місцем з тільки випадковим руйнуванням. Ці руйнування були в часи, коли вводилися нові екосистеми  і нові різновиди отримували   перевагу. Ці періоди загалом тривали  багато сотень мільйонів років. Ви прибули, коли нещодавно сталася  така зміна.

 Ця поверхня мала більше континентів і менші океани. Загальний баланс був ефективний. Ваші предки усвідомили це і спочатку користувалися їх ефірно-подібним станом  свідомості, щоб адаптуватися до цього царства. Пізніше, вони дослідили Внутрішню Землю і негайно зрозуміли, що   їх опікунство  поширюється на обидва царства. Понад сотні тисяч років Лемуріани  люб'язно змогли спостерігати за Гайя  і її численними екосистемами. Роблячи це, Лемуріани вітали нових колоністів і почали  створювати  мережу земель і здійснювали їх управління з любов'ю, витонченістю і божественною мудрістю. Кожному новому поколінню розказувалися повісті, до яких  у свою чергу додавалися  ці безперервно зростаючі історії. Тривале  взаємовідношення з Гайя  зберегло її унікальний ланцюг різноманітних життєвих форм. Цей спокій був  зруйнований  раптовими діями Атлантиди. Ці дії затопили Лемурію, відрізали Агарту  від поверхні Гайї  і зробили Атлантиду домінуючою землею на зовнішньому царстві Гайї! Почався ваш довгий і  темний вік!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми дивимося на нашу реальність і в душі знаємо, що велике перетворення йде повним ходом. Наші священні брати зайняті  усуненням темряви від влади. Ці зміни мають сповістити про нову епоху. Ця епоха містить завершальну частину вашої благословенної поїздки до повної свідомості. Ми - частина спеціальної команди, яка послана підготувати кожного з вас до цієї нової реальності. Наш аспект в цьому проекті - підготувати вас для того, що має бути названим  нашими божественними космічними і духовними сім'ями. Ануннаки  і їх земні фаворити створили історії, які стали основою або релігійних, або наукових міфів, які описують, як ви були залишені  в обмеженій свідомості і як було використане  потрясіння смерті, щоб управляти вами. Кожне попереднє золоте століття було, фактично, джерелом для історій, в яких ви були несподівано занурені в жахи обмеженої свідомості.

 Як наслідок - головні страхи і травми, які  дозволили вашим  правителям  лікувати вас так паскудно. Через майже 13000 років, ви зараз з готовністю і легкістю  сприймаєте  багато з цих оповідань. Ці напівправди треба винести на світло і пояснити  в найістиннішій і правдивішій формі. Спочатку, ви були повністю свідомими Істотами, хто відмовився дозволити темряві управляти указами древньої Атлантиди. У їх повстанні, вони були спільно обдурені і відправлені до процесу, який перетворив ваших предків на індивідуумів з  обмеженою  свідомістю. Зробивши так, ваші "ангельські крила" буквально підрізали. Ви були залишені  на тяжкій дорозі,  наповненій страхітливими перешкодами для відновлення вашого статусу, як повністю свідомих Істот. Небеса вирішили дозволити Ануннакам управляти вами впродовж певного часу. Для цього були установлені ретельні умови.

 Прямо зараз, Ануннаки  залишили  ряд міфів і легенд  і надали  їх темним фаворитам. Наші брати прибувають із священними благословеннями Небес і місією, щоби  в правильний божественний час  звільнити вас від вашої залежності і повернути вас до повної свідомості. Впродовж правильного  життя, Небеса дали нам засоби, щоб перебороти  ці перешкоди і досягти небесного підйому. У цій повній свідомості, нам необхідно  вести, радити і викладати кожному з вас про те, що відбувається. Це час  швидкого переміщення. Це - тоді, коли  ви починаєте усвідомлювати,  що  - поточна "норма" - просто продовження того, як ви були майстерно обдурені і контрольовані. Це  зараз благословенно закінчується і, з його кінцем, приходить велике перетворення і  возз'єднання з іншою частиною людства. Це - час для свободи, процвітання і нового управління! Ви не одні!

 Сьогодні, як завжди, ми продовжили нашу місію, щоб інформувати вас і підготувати вас до підйому нової епохи. В цій епосі  темрява більше не буде домінувати. Приймаючи  ваших духовних і космічних братів, будьте радісними і будьте готовими виявити багато речей, які можуть легко  вас шокувати. Подивіться на це велике Світло. Ми залишаємо вас у Радості   і у вічному Дусі Бога! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir  No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Bradley Manning!

NÃO ABANDONEM AGORA JULIAN ASSANGE