magravУкраїнські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, May 12, 2013

Sheldan Nidle - May 7, 2013 (7 травня, 2013 )


Sheldan Nidle - May 7, 2013 (7 травня, 2013 )


5 Moan, 8 Caban, 9 Eb 

Dratzo! Ми повернулися! Ми прийшли сьогодні поговорити про зміни, які  потрібні для проявлення  вашої нової реальності. Скрізь є ознаки того, що нова свідомість осяє ваш світ. Організації віддані  змінам  дізнаються одна про одну і про шляхи створення міжнародних соціальних мереж, щоб здійснити  таку зміну. Одна область серед багатьох з цих різноманітних змін - перегляд концепту грошей як механізму обміну; наприклад правила мікро банківської справи і мікрокредиту у розвитку світу,  і органічному поширенні невеликих бізнес-структур і «сільської банківської справи» в цих країнах. Ці соціальні і культурні мережі забезпечать, так би мовити, естакаду,  яка підтримуватиме усе те, що станеться на найвищих рівнях торгівлі і банківської справи. В давні часи, коли на Заході почався Вік Відкриття, ті нації, на які найбільш вплинуло вторгнення з Заходу  солдатів, суден, і вогнепальної зброї,  узяли свої символи багатства, золото, і срібло і приховали їх далеко в секретних сховищах, де вони лежали  впродовж століть. Тим часом, Захід завоював і грабував. Впродовж цього часу  древні правлячі сім'ї знали, що це лихо приречене одного дня  зникнути.

 Ці древні сім'ї управляли їх землями не лише згідно спадковим правам, але і завдяки  природному авторитету, який   походив від спеціальної мудрості дарованої їм  різними пророками і великими записами даними їм для зберігання. Захід відсунув багато з них від влади, і все ж кожен з них витримав. Нещодавно, ці сім'ї розпочали цілеспрямовані стосунки із Вознсеними  Майстрами Рідної  Землі,  і з командами зв'язку нашого флоту. Ці асоціації природно приводили до них, будучи представленими їх кузенами Агартанцями. Ці групи об’єдналися  і сформували юридичних осіб, що стверджуються на древніх шляхах, в яких влада була визнана і шанується кожною групою. Ці тубільні і споконвічні основи влади і мудрості потім зв'язалися з тими, хто представляє Небеса, разом з новим елементом: Галактичним вибором. Потім, два десятиліття тому, ця відповідна колекція груп почала підніматися з новим баченням, яке зараз стало функціональним в такій мірі, щоб бути повністю здатним до перетворення вашого зовнішнього світу і способу дії. Якраз  збори мудрих проявлять  вашу нову реальність.

 Ця нова реальність -  справді відхід  від старих темних шляхів, до яких ви звикли. Нове бачення відкриє ваш світ до Світла і помістить темряву, фаворитів обструктивної кліки в тимчасовий карантин, дозволяючи новій системі узяти володіння і стати якорем для нового світу, який проектується, щоб привести  вас до повної свідомості. Як тільки ви станете знову повністю свідомі, ви зможете відновити шлях, який був розпочатий давно в Лемурії. Для  цього ви  возз'єднаєтесь з вашими кузенами Внутрішньої Землі  і створите найпрекрасніше галактичне суспільство. Одним з перших підприємств цього суспільства буде  подоріж  до кожного водного світу і формування разом з вашими планетарними братами  нової зоряної нації. Це ваша мета і ми запевняємо вас, що з Світлом Небес і божою Волею вона  буде завершена. Ваші сучасні світові правителі вважають себе  всемогутніми, що є найбезглуздішим припущенням. Приходить час великих змін,  коли велике переміщення свідомості стає повністю очевидним  для усіх в цей  момент. Отже, Небеса наближаються і готують момент для найдивовижнішої несподіванки!

Як ми згадували,  переміщення від темряви у Світло -  це несподіванка. Рідна Земля становиться  кращою, щоб попередити кожного про велике лихо, викликане темрявою. Її атмосфера знаходиться в сум'ятті; її океани і водні артерії помирають; її біологічна різноманітність, також, зазнає  вимирання; дійсно,  виживання вашого зовнішнього світу розбалансовано. Все ж темні продовжують  нехтувати цим і навіть поширюють  лиха, що  не існують. Ми  запевняємо  вас, що  ваш вмираючий світ - факт. Проте, ми також запевняємо вас, що розвиваються події, які  перемістять  цих темних фаворитів і принесуть  владу  тим, про кого ми згадували вище, і хто присвятив себе  миру, процвітанню і розкриттю. Настав час покінчити з безліччю хитрощів і безжальних схем,  які блокують  ваше підвищення до повної свідомості. На довершення усього цього є масове спростування ваших природних прав і особистого суверенітету, пов'язаного з багаторазовою прихованою діяльністю проти вас,  які занадто негожі, щоб згадувати і які  зараз треба  зупинити. Їх замінить зцілення і мудрість навчання, які приведуть  вас усіх назад до повної свідомості!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли, щоб  багато чого  передати  вам. Зараз, ви знаходитеся в розширеному методі переміщення, який викликає у вас зростаюче  відчуття розладу і нетерпіння. Ваш світ переміщається до вищої вібрації і Небеса здійснюють те ж частотне підвищення у вас. Це означає, що ви більше можете розрізнити ірраціональну діяльність темних і менш здатні терпіти їх світогляд, який заперечує життя. Коротше кажучи, ви відчуваєте зростаюче незадоволення від того, яким шляхом діє  ваш світ  і ви хочете знати, чому все ще існує  це страшне і руйнівне царство! Ви запитуєте, чому багато грандіозних змін згаданих  завдяки  Світлу ще не в силі, і як це  можливо, що  ми безупинно заявляємо, що  наша перемога знаходиться «в руці», при явному   контролі темних залишків? Таке питання  дійсно існує, що б ви назвали «міцним горішком.» Але ми можемо запевнити вас,   що ми ведемо грандіозне повстання Серця і Духу, і що це повстання швидко досягне усього того, про що ми говорили з вами. Ця тиха революція кувала багато соціальних, політичних, і економічних мереж присвячених установці нових духовних шляхів зміни вашого глобального суспільства.

 Ми благословляємо щодня усе, що  відбувається  і користується нашим сприянням, щоб заохочувати і наставників в найбільш потрібних серіях соціальних перетворень. Ці події помістять глобальне суспільство на новий фундамент і новий  шлях. Ця революція свідомості вже сформувала важливі законні і духовні мережі, які будують  новий світ, здатний пристосувати велике багатство і нові концепти, які ведуть у напрямі постійного процвітання. Зміниться кардинально те, як ви бачите себе і це внутрішнє перетворення змінить усе. До того ж, ми готуємо серії нових навчань, які звернуться до концептів, які виходять далеко за те, в що ви вірите про стосунки між фізичними і духовними царствами. Оскільки ви прогресуєте у напрямі повної свідомості, то буде досліджено ще багато основних усвідомлень, і деякі будуть змінені, або відкинуті повністю. Багато з того, що ви вивчите  змінить метод,  яким ви розглядаєте свою реальність і усе що вона містить в собі.

 Ці багаторазові зміни в розумінні отримають  подальше підвищення завдяки відкриттю факту Внутрішньої Землі і прибуттю наших духовних і космічних сімей. Ви були благословенні Небесами і проживаєте  зараз у світі, який кожен день  переміщається  на  дуже високі рівні свідомості. Це переміщення щодня прискорюється  і це збуджує нас, оскільки ми спостерігаємо за вашим  підйомом. Ви подібні до бруньок, які остаточно розквітають, і скоро вас охопить здивування прекрасної «внутрішньої» квітки, якою ви  насправді  є. Наше священне завдання - дати вам необхідне керівництво і дозволити  вашому Повному Собі стати важливішою частиною вашого життя. Скоро ми зможемо безпосередньо більше  взаємодіяти і з'єднуватися з вами. Ваш прекрасний Я Єсмь  завжди там, готовий повністю охопити вас і привести  вас у напрямі повної свідомості. Це ваша божественна доля і вона  приходить зараз для того, щоб принести вам методи  і засоби  змінити ваш світ і досягти цієї самої священної долі.

 Сьогодні ми принесли інше повідомлення, щоб вести вас у напрямі вашої нової реальності. Це царство, яке зараз проявляється, приносить  велику правду і багато одкровень, і бажаний кінець для багатьох зношених ширм. Перший контакт  майже на нас і з ним, новий день для зовнішнього людства. Думайте про усі захоплюючі речі, які лежать перед вами! Знайте, дорогі, що численні Ресурси  і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)

Переклад: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Bradley Manning!

NÃO ABANDONEM AGORA JULIAN ASSANGE