magravУкраїнські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, February 25, 2017

Sheldan Nidle - February 21, 2017_ua

Sheldan Nidle - February 21, 2017

Шелдон Нідл – 21  лютого  2017

 

2 Manik, 10 Zac, 13 Caban

 

Dratzo! Зараз темп ефективний і уповільнений, але стійкий. Процеси продовжуються так, що безпека знаходиться вище постачання. Ті, хто представляє стару кабалу вперто  борються і роблять ряд неспокійних тривалих затримок. Ця стратегія  повертає наших союзників до обережнішого ставлення. Ми нагадуємо, наскільки темряві подобається складність. Це  остання позиція цих темних сил і останній засіб подальшого відстрочення нашої стратегії. Все ж частина нового графіку незабаром досягне успіху. Зараз вимагають нашої уваги ряд старих питань. Усі інші шляхи будуть повторно відкриті. Темні фаворити будуть остаточно заарештовані і їх діяльність стане відомою  і постане у справжньому світлі успішна реальність. Доти, ми просимо вас бути терплячими. Ваша грандіозна нагорода  близько, щоб скористатися її благами. Ті, хто був при владі так довго, незабаром будуть переможені. Хоча наш прогрес був повільний, проте успішним. Це корумповане і тиранічне, нелегальне управління стискається. Новий час майже тут!

 

 Дивовижний сценарій готується для нової глобальної фінансової системи. Він справді вартий його теперішньої і таємної природи. Продовження поточної операції таким особливим  шляхом гарантує його повний успіх. Нині, ми чекаємо ряд ключових кроків, які все ще треба анонсувати. Як тільки ці завдання будуть закінчені, ми підходимо до остаточного припинення  існування Федерального Резервного Банку. Цей один головний крок узаконює нову золото-підтримувану глобальну грошову систему! За цим, ряд сміливих рухів зможуть підтримувати поширення нових валют, підтримуваних Казначейством. Нова валюта тільки  закінчить справжню владу паперових грошей. Ми чекаємо з нетерпінням кроків, які призведуть до цього найбільш бажаного і необхідного процесу. Потім, буде легше створити  умови для постачання. Це у свою чергу дозволить нам поширювати всесвітнє процвітання. Воно також дозволить нам здійснити ряд важливих пропозицій до Паризького договору  минулого року.

 

 Зараз відбувається боротьба між останніми залишками темних фаворитів і тими, хто представляє сили Світла. Це боротьба, головним чином, за вашу свободу і боротьба з тими, хто так чи інакше бажає утримати цю нову реальність в дивному почутті постійних змін. Ця боротьба існує тільки тому, що сили Світла все ще сумніваються в його пророкованій долі. Коли нарешті цей затяжний  сумнів закінчиться, тріумф Світла гарантований. Ця операція почалася, як щось подібне до операції "журавель в небі". Її успіх – подібний  до Голлівудської історії. Іншими словами, союзники Світла все ще не володіють  владою. Те, чого ми бажаємо, щоб різні елементи Світла визнали його дивовижну владу. Цей зовнішній світ може все ще не вірити, що сталося. Ви є тими, хто попри всі незгоди створили справді велику перемогу. Використайте  цю нещодавно придбану владу, щоб визнати, ким ви є. Будьте хоробрі і мудрі. Нехай усі знають, що ви розумієте, що відбувається на цьому грандіозному  глобусі!

 

 Зараз ми маємо начала нової енергетичної структури, яка створить де-юре Республіку і після цього нового впорядкування, NESARA. Будьте горді з того, що ви все це можете отримати. Темряві призначено  опинитися на смітнику історії. Старе царство фактично закінчилося і з'являється нове і дивовижне розуміння цієї реальності. Не легко звільнитися від неспокійного і жахливого минулого, але усередині вас є шлях до нового світу. Давайте  ввійдемо разом в поширювану яскравість цього нового Світла і Любові. Старі темні шляхи зазнали краху. Візьміть цю владу за руку і дозвольте їй бути. Ви покінчили з старою тиранією. Будьте кмітливі. Йдіть за мудрими указами Майстрів. Підніміться і будьте вільними! Ви – ті, хто страждав у тиші і боялися визнати вашу владу. Відкладіть це і поводьтеся як переможець. Будьте вірні цьому і зробіть ті справи, які доводять дивовижні межі вашої влади. Це  час для масових арештів і формального оголошення Республіки NESARA! Підніміться і будьте суверенними, успішними  і вільними!

 

Namaste! Ми – ваші Вознесені  Майстри! Цей час особливо доречний для установки різних благословенних елементів, щоб відбулася глобальна ревальвація. Це – священне  завдання для всіх, щоб зібратися  разом і використати  наші різні бачення, щоб гарантувати, що відбувається найнеймовірніший набір вірувань. Ми потребуємо події, щоб маніфестувати, щоб довести святість наших об'єднаних зусиль. Дуже давно, ми об'єдналися  і обіцяли один одному, що наша взаємна віра була дійсно реальною. Зараз нам треба довести це один одному. Це царство вже показало владу, яку ми спільно маємо. Потім, нам треба продовжувати так, щоб відбулася  глобальна ревальвація. У цьому процесі надії і радості, ми можемо породити колективну сміливість, яка  швидко введе цю божественну еру. Отже, це правильний час, щоб закінчити усі наші гіпотези і маніфестувати  нову священну реальність.

 

 Отже, життєво важливо, щоб ми користувалися нашим позитивним баченням, щоб створити реальність, яка  остаточно  дозволить статися багатьом глобальним подіям. Скористайтеся нагодою, щоб викликати радість і таким чином дозволити нам всім випробувати процвітання, суверенітет і інші речі. Дозвольте нам разом трансформувати цю реальність. Цей час призначається  для чудес і видінь. Темрява відслужила своє. Зараз її потрібно виключити. Цей світ більше не може тривати в його поточному стані. Скоріше, це – момент  для вашого істинного звільнення. Цей глобус повстане до безпрецедентних розмірів. Не можна просити кульгавих гарантувати винагороду сліпим. Об'єднайтеся  мої Діти! Пред'явіть вимоги до тих, кому завдано поразки. Опублікуйте обіцянки Небес. Усвідомте у вашому серці, ким  дійсно  ви є  і об'єднайтеся, щоб отримати це священне благословення.

 

 Як раніше заявлялося, це час для божественної дії, дії, яка здатна трансформувати  це зовнішнє царство і забезпечити виконання божественного проекту змін, щоб поховати тиранію. Гайя розуміє, що відбувається  і щиро бажає підтримувати тиху революцію, яка піднімає потенціал людства. Людство досягло пункту, де огидні шляхи кабали стали відомими усім  і кабалі завдано поразки. Це Світло потребує Любові, щоб підніматися  і належної винагороди за його звитяжні позиції. Цей вік займається  створенням кроків якраз перед розголошуванням і зміною типу мислення Гайї  назавжди. Людству треба знати, де воно знаходиться  зараз і точно, куди воно зараз прямує. Ми благословляємо це і готуємо вас до того, що буде вашою прекрасною долею. Попереду у вас – серії  подій, які дозволять  вам знову жити серед ваших духовних і космічних сімей.

 

 Сьогодні, ми продовжилися  наші щотижневі глобальні повідомлення. Ви на грані нового часу для людства, щоб кувати можливість випробувати те, що ви так довго уявляли  і нарешті бути вільними від боргів, які ви наслідували. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)

 

Website: Planetary Activation Organization

 

Перекладач: Fedir    

 

Friday, February 17, 2017

Sheldan Nidle - February 14, 2017_ua

Sheldan Nidle - February 14, 2017

Шелдон Нідл – 14  лютого  2017

 

8 Ahau, 3 Zac, 13 Caban

 

Selamat Jalwa! Ми розпочинаємо  іншу частину нашої взаємної поїздки. Темна кабала, як відзначалося в нашому попередньому повідомленні, почуває себе в безпеці відколи її численні договори виходу, здається, запропонували свого роду тимчасову безпеку. Фактично,  наш намір покінчити з цими договорами, як тільки ми зробили перші кроки в складній  операції розподілу. Коли це буде зроблено, наступна частина – ввести  нову Республіку. Цей акт покінчить з Федеральним Резервом і покладе край корпорації  США. Ця дія зможе нарешті розпустити теперішній Конгрес і звільнити дорогу для формального проголошення уряду NESARA. Це таке управління, яке дозволить маніфестувати нову мирну реальність і підготує грунт  для анонса формального розголошування. Воно зможе також забезпечити успіх реальності, наповненій безперервним процвітанням і вашим особистим суверенітетом. Це в цьому царстві можуть відбуватися усі дивовижні події. Разом з вами, ми чекаємо створення безлічі позитивних нових реальностей.

 

 Усе це повільно прокладає шлях до найуспішнішого завершення. Проблеми, з якими стикаємося – прямий  результат багатьох переміщень, через які проходить ця спеціальна куля. Ми також побачили величезну обережність влади. Як тільки ця важка ситуація буде вирішена, ми зможемо повернутися до легшого і швидшого методу дії. Доти, ви можете чекати на неврівноважений прогрес. Багато елементів об'єднуються, щоб допомогти усім  кувати новий час прогресивних рішень. Це контролюється, оскільки влада уклала угоди, які незабаром потрібно виправити. Коли це відбудеться, то чекайте багатьох арештів і спеціальних процедур, щоб ізолювати кабалу від цих нових реальностей. Доти, кабала, можливо, відчуває, що це так чи інакше заспокоїло бурю. Фактично, її час страху – зараз  на горизонті. Необхідно кувати нове царство, вільне від перешкод, створених шахрайством кабали і багатьох її прибічників. Зміни насуваються.

 

 За минулі декілька десятиліть, повноваження кабали почали повільно зменшуватися. Темряві і її багатьом фаворитам  здавалося, що все було як і раніше. Все ж постійні ледь відчутні зміни змінювали ландшафт. Ануннакам, дивлячись, що зробив континуум Анчара, несподівано потрібно було змінитися, оскільки речі мали бути завершеними. Звернемося до цієї зміни. Темряві, також, треба було оцінити, як ми мали пристосуватися до цієї  по-новому переупорядкованої енергетичної головоломки. Наші флоти прийшли здалека і були змушені швидко вв'язатися в бійку. Наша місія була заснована на здійсненні серій небесних директив. Ці директиви були дані, щоб допомогти повернути людство в правильний божественний час, до його колишнього стану, як повністю свідомих галактичних людей. Відповідальні за цю стару реальність були погано підготовлені, щоб надати людству такий далекосяжний новий набір здібностей. Їх головна мета – підтримати  статус-кво. Процес швидкої  зміни цього царства  з їх точки зору  мав бути швидко врегульованим і відкинутим.

 

 Отже розпочата боротьба, яка    направлена  на розв'язання проблеми  тими, хто прихильний до Світла. Вона була заснована на Любові і Світлі, щоб покінчити з довгою тиранією темряви і її  фаворитів. Вона створила фундаментальну реструктуризацію, яка сигналізувала зростаючу слабкість темного Анчара. Цей процес перебудував енергетичну структуру і чудово дозволив Світлу і його силам досягти давно очікуваного тріумфу.  У цій зростаючій порожнечі, Світло, здається, має стратегію, що натякає на успіх. Це був час таємних мрій успіху і просування вперед  засобів, щоб досягти цього. Ми вступили в це нове царство і використали  нашу мудрість і знання, щоб допомогти Світлу і залучити суспільство Внутрішньої Землі до цієї боротьби. Те, що відбувається зараз – це використання небесної підтримки, яка дозволить маніфестувати  усі цілі Світла. Це  найсприятливіший час для створення  нового і дивовижного царства!

 

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Цей час відомий своїм м'яким переміщенням від світу заснованого на всюдисущій тиранії до світу, заснованого на Любові і Світлі. Ця витончена зміна здається нібито ще має статися. Енергетична структура переміщається повільно. Ось де Небеса розуміли, чому це величезне переміщення вимагало того, що спочатку здавалося таким дивним  і неправильно спрямованим. Ті, хто управляє цим царством мали таємний план, щоб створити ряд  загальних катастроф. Небесам треба змінити це таким чином, щоб альтернативний  шлях міг стати новою нормою. Це зазвичай займає час. Проте, ці зміни здійснюються згідно із стратегією благословенними головними директорами Небес. Ми знаємо і дякуємо величезній милості і глибокій Любові, яку вимагає цей священний декрет.

 

 Цей божественний процес відбувається таким чином, що усе завершується в небесному часі. Ті, хто досягає цих грандіозних змін повністю обізнані про складні тонкощі. Був використаний дуже довгий ряд декретів, щоб надати можливість зробити усе, оскільки цього вимагав божественний план. Ми дуже горді за тих з вас, хто допоміг нам виконати наші численні обов'язки в цьому секторі фізичної реальності. Те, що залишилося – завершується так, як уявляли собі Небеса. Цей грандіозний проект чудово об'єднує багато частин цього свідомого царства. Ще раз, нам треба дякувати і благословляти вас. Це була найважча, проте радісна поїздка. Наступна частина буде легшою і принесе більше задоволення. Ми, Майстри, усвідомлюємо складність і витонченість цього плану. Ми можемо тільки попросити вас радіти його дивам. Мають швидко з'явитися багато дивовижних подій.

 

 Цей час – дійсно  унікальний в цьому дуже складному декреті. Як заявлялось, ви в божественній поїздці і вона незабаром зробить дуже багато дивних поворотів. Життєво важливо, щоб ви зберігали здоровий глузд і підтримували найпозитивніше бачення. Головна мета – забезпечити  ваше процвітання, суверенітет і божественне керівництво. Ми робимо це з допомогою наших таємних, священних суспільств і наших космічних і духовних сімей. Цей проект, як ви можете уявити, – дуже  велике переміщення від вашої теперішньої реальності до реальності, яка вимагає набагато свідомішого царства. Це те царство, в яке входять люди Агарти і всієї  галактики. Ми  усі схвильовані тим, що ви зробили. Не недооцінюйте свою важливість. Ви - невід'ємна  частина тих, хто витримав грандіозні труднощі останніх 13 тисячоліть. Це ви, хто  незабаром, у божественний час, повернеться в радість  повної свідомості! Осанна! Осанна!

 

 Сьогодні, ми продовжили свої повідомлення про те, що відбувається на цьому глобусі. Ми горді за вас. Незважаючи на те, що з'явилося  багато чого, що пригнічує, ваша велика віра і бачення дозволили вам перемогти! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)

 

Website: Planetary Activation Organization

 

Перекладач: Fedir    

 

Saturday, February 11, 2017

Ukainian -- Sheldan Nidle - February 7, 2017Sheldan Nidle - February 7, 2017
Шелдон Нідл – 7  лютого  2017

1 Ben, 16 Yax, 13 Caban

Selamat Jalwa! Багато чого змінилося відколи ми востаннє зверталися до вас. У кінці минулого григоріанського року було досягнуто переміщення, в якому сформувалася нова енергетична структура. Як  ви пам'ятаєте, темна кабала  була в " безнадійній позиції". Очевидно, що нова фінансова система знаходиться на грані повної згоди і готове з'явитися масивне глобальне скидання валюти. З того часу це третировало владу. Просто мається на увазі, що поточне "витрясання" зараз йде повним ходом. Ключовий елемент все ще залишається на місці. Це, звичайно, свідомість. Готовий до проявлення великий набір нових технологій. Головна турбота – просунути вперед  наукову парадигму переміщення. Понад 300 років тому, ваша наука стала дотримуватися необхідності користуватися тільки енергіями, які були фізично очевидні. Ця віра уповільнила природний рух цього зовнішнього царства. Нині, серії реальностей мають незабаром досягти апогею в істинному розумінні того, як об'єднати цю зростаючу нову свідомість.

 Необхідність створити нову і правдоподібнішу парадигму життєво важлива для історичного поширення людства. Людству треба відчути, що це швидко просуває його до більшого прийняття розширеної свідомості. Цей процес зайняв ряд століть, щоб досягти поточного моменту. Він будується  на бажанні повернути людству здібності, які воно давно мало. Ці різні еволюційні стадії були спочатку частиною дії, яка охопила період від падіння Атлантиди до декількох століть тому. Спочатку, це прогресувало повільно. Тільки, коли Ануннаки почали звертати менше уваги на нас, процес став швидко еволюціювати. Після минулих двох десятиліть ця еволюційна процедура почала охоплювати покоління за поколінням. Ми побачили, що наш прогрес піднімається і починає еволюціонувати. Людство почало швидко просуватися до створення  нових різновидів. Це перетворення свідомості справді  резюмує, що ви знаходитеся на грані масової зустрічі з нами.

 Ця зустріч будується навколо вашого сприйняття того, що ви досягаєте часу, коли змінюється ваш концепт реальності. Ви наближаєтеся до околиць галактичного людства. Цей процес є тим, в якому  вашим предкам було відмовлено. Коли Ануннаки змінили свої переконання, вони відкрили можливість для швидкої еволюції вас до того стану, в якому ви були в той час, коли впала Атлантида. Ви маєте усі основні інструменти, якими ви володіли, коли опустилися в обмежену свідомість. Минулі три століття показали, що Небеса прискорили раніше уповільнені дії. Цьому новому графіку допомагає той факт, що Федерація знаходиться тут і допомагає  людству, і це спричинило прискорення, яке стало очевиднішим. Ви рухаєтеся в межах перекрученого генетичного пакету, який ви усі маєте. Фактично, останні декілька тижнів почали створюватися принципи для змін, які Небеса дали кожному з вас. Ми горді з того, що Вознесені Майстри  допомогли цим змінам, що дозволило нам підійти  ближче до розголошування. Скоро відбудуться деякі дивовижні події!

 Цей неймовірний процес зараз відбувається по всьому прекрасному глобусу. Ми усвідомлюємо, що є легка затримка в завершенні цих дуже складних процедур. Ми розуміємо, наскільки ви всі віддані цим життєвим перетворенням. Це царство рухається навмання, але послідовно, у напрямі нової реальності. Ваш світ не може більше існувати в тому ж вигляді, яким він був  в кінці  минулого століття. Безліч  винаходів і нових технологій зараз висуваються вперед  і оприлюднюються. Ми допомагаємо нашим друзям маніфестувати ці речі. Фактично, ми діловито встановлюємо сценарії, які можуть створити нові можливості. Цій пригніченій реальності зараз треба проявитися в дійсно вільній формі. Ми діємо, щоб тримати ці таємниці до правильного моменту. Наш флот готовий до раптового розголошування і серій спеціальних знаків, які можуть привести нас до багатьох потрібних масових приземлень. Тому, ми чекаємо побачити декілька несподіваних відкриттів, які нададуть нового вигляду цій реальності!

Namaste! Ми – ваші Вознесені  Майстри! Ваш світ знаходиться зараз в середині сум'яття, але ми благословенно готуємо цю реальність для найчудовішої зміни. Небеса повертають назад цей плацдарм і ми побачимо грандіозне поширення цієї реальності. Ануннаки довго здійснювали накази темряви і тепер переконуються, що усі нові зміни проявляються в цьому благословенному царстві. Небеса охоче визнають важливість того, що  незабаром матиме місце. Цій реальності потрібна свобода і процвітання. Людство занадто довго чекало його заслуженої нагороди. Молоток готовий впасти. Незабаром настане грандіозне святкування. Ваші прекрасні бачення і дивовижне зосередження  зроблять цей час благословенним як для Небес,  так і для нас. Цей час покаже  закінчення  довгої затримки і люб'язно приведе  до самої небесної події. Цей час – найбільш  священний!

 Нехай усі будуть люб'язні і наповнені небесним милосердям. Ми спостерігали  горе, оскільки влада затримала ваші благословення. Ми радуємося і святкуємо ці дивовижні подарунки. Серії спеціальних оголошень мають в швидкому темпі обмежити усіх, хто помилково вважав, що так чи інакше дивовижний сценарій виходу був завершений. Це не випадково. Те, що сталося – тільки  коротка затримка. Усі ті, хто має бути заарештованим і ізольованим від людства все ще чекають того, що заслужили. Ми радіємо тому факту, що всі, кому  призначене таке покарання,  скоро його отримають. Це не має бути просто покарання за злочин,  а воно повинно дозволити усім справді відчути, що священно маніфестується  це обіцяне нове царство. Давайте  усі відчуємо в своїх серцях, який великий тягар ми зняли, що дозволить маніфестувати  найдивовижніші небесні подарунки.

 Дуже давно Небеса сформулювали порядок денний, метою якого було – зрештою  дозволити усьому людству возз'єднатися з нашими космічними і небесними сім'ями. Ця священна обіцянка наближається до виконання. Єдина мета нашої галактичної сім'ї – допомогти в тому, що завершують наші секретні священні партнери і з великою радістю  допомогти перетворити  ваше нескінченне породження  боргового рабства і безглуздого безперервно зростаючого боргу. Хід подій має змінитися. Має народитися нове царство. Багато документів мають стати законом і дозволити нове управління. Вони мають бути провідниками  для вашого процвітання і суверенітету. Беручи це під контроль,  стара тиранія буде скасована і настане новий шлях для  цієї реальності. Отже, ми маємо жити по-новому і узнати багато чого про себе!

 Сьогодні, ми продовжили своє щотижневе повідомлення. Давайте побачимо в ньому,  що встановлюється нова реальність. Ви маєте отримати величезне процвітання і засоби, щоб досягти ваших Мрій і видінь. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir    

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Bradley Manning!

NÃO ABANDONEM AGORA JULIAN ASSANGE