magravУкраїнські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, August 27, 2016

Ukrainian -- Шелдон Нідл – 23 серпня, 2016Шелдон Нідл – 23  серпня, 2016

1 Chicchan, 8 Uo, 13 Caban

Dratzo! Зараз відбувається великий рух уперед. Серед Старійшин і різних Королівських груп існує сильна і нез'ясовна тривога, що так чи інакше темрява шахраювала свою кончину. Це сильно забарвлює те, як ці потужні групи розглядають це величезне розблокування фондів. Наше завдання – довести, що ці погляди не мають ніякої основи. У теперішній час, працює наша масивна програма, щоб успішно протистояти цим необгрунтованим переконанням. Старійшини ясно бачать, що розблокування цього величезного запасу фондів не може привести до будь-якого провалу. Хоча темрява, можливо, може вкрасти деякі з цих фондів, ми маємо засоби, щоб швидко повернути їх і заарештувати тих, хто причетний до цього. Через цю  випробувану здатність, Старійшини і Королівські родини мають остаточно підготуватися, щоб твердо повторно встановити дату оприлюднення. Отже, ми  відчуваємо, що глобальна ревальвація валюти може фактично бути реалізована і тому дозволить розпочати комплексний процес ревальвації. Потім, ці масивні обміни можуть привести до поширення пакетів процвітання і до нового управління!

 Як тільки з'являться нові гроші, то вони просуватимуть безліч фінансувань, які затримувалися місяцями. Ці затримки зупинили реалізацію великої кількості зобов'язань, гуманітарних фондів і інших подібних проектів. Ми передбачаємо, що в наступні тижні, усі ці фонди, які виставили Китайські і Європейські Старійшини, можуть остаточно бути обробленими і поширенні до тих, кому  давно обіцяли ці дуже спеціальні гроші. Інше досягнення – нейтралізація  фаворитів темної кабали в теперішніх корумпованих урядових режимах цього царства. Ми упевнені, що ці рішення остаточні і дозволять  багатьом суспільствам світу, які наводнені цими грошима, формально  протриматися впродовж років. Ці фонди можуть швидко розпочати  ряд ключових поліпшень санітарних умов, водопостачання і житлових проектів. Вашому світу треба також покінчити з довгою залежністю від природних ресурсів Гайя. Ці проекти включають інший життєвий інгредієнт, а саме, покінчити з деструкцією природних екосистем. Звичайно, це все – тільки  початок!

 Це впливає на людство  безліччю різних способів. Зупинка продовження  злісних стратегій, які проектуються, щоб використати  релігійні шляхи цього царства, щоб створити лиха. Це  ці потенційні лиха, які турбують багатьох і викликають радість у лиходіїв цього глобуса. Отже, зараз є багато можливостей. Ваш світ швидко перетворюється і важливо швидко маніфестувати потік фондів. Багато хто готовий до остаточного завершення старого і початку стійкого маршу у напрямі нової глобальної резолюції. Ми бачимо, що  ваша зростаюча свідомість розвивається в новий і дивовижний спосіб. Стара віра викреслюється і повільно починає проявлятися нова реальність. Вона є в цьому свідомому обміні, який  є надією вашої нової і постійно зростаючої  реальності.

 Наші зв'язківці спостерігають усе, що відкривається і ми знаходимося в постійному контакті з Вознесеними Майстрами і нашими кузенами Агартанцями. Їх об'єднує міркування про те, що ви зростаєте у багатьох різних напрямах. Що дійсно потрібно – це деякий мудрий нагляд. Вам треба виявити історії, які були просто втрачені Ануннаками і їх злісними фаворитами. Цей процес – це щось, про що  ваші Вознесені Майстри повідомлять вам вперше. Ми маємо сприяти деталізації  цих прихованих подій через ряд обговорень з вашими наставниками, які розкажуть вам про це. Спочатку, Ануннаки використали передову технологію, яка пізніше дозволила фаворитам підтримувати благоговіння  і владу, експлуатуючи цю технологію. Цей повний набір минулих історичних епізодів треба розглядати детально. Ми володіємо історією, яка краще усього пояснює "подорож часу". Усе це  може дуже спантеличити. Так знайте, що багато чого вам треба розказати. Ці істинні історії мають встановити етап для вашого повернення до повної свідомості.

Namaste! Ми – ваші Вознесені  Майстри! Ми дуже задоволені тим, що відбувається навколо цього світу. Скрізь, нове поширення  свідомості  стає істотним чинником. Ви переміщаєтеся від того, чому вас учила темрява, і дуже бажаєте створювати  нові думки і нові шляхи. Незважаючи на це, є також старі сприйняття, які продовжують приставати до вас подібно до клею. Ми просимо, щоб ви користувалися спільними зобов'язаннями, щоб побороти ці труднощі. Просто пам'ятайте, щоб кувати нові шляхи і досягти прекрасних можливостей,  використовуйте  ваші спільні досліди. Ваша позитивність – ключ, який є вашим баченням. Ці речі можуть допомогти вам продукувати цілі, яких ви так бажаєте досягти. Отже будьте хоробрі і готові узяти життєздатні можливості. Ці дві якості можуть дозволити вам досягти великих справ!

 Кожен з вас зростає своїм власним  унікальним  шляхом. Вам треба зосередитися на кращому методі, щоб досягти вашого найвищого бажання. Одна з речей, яку вам треба зробити – ментально  повторно зосередитися на тому, як ви бажаєте здійснювати ваші плани. Іншими словами, сконструюйте "розумову карту".  Цей план може показати вам, покроково, як краще усього з'єднати ваше бачення. Багато хто з Майстрів робить це постійно. Ми зможемо потім використовувати це  в якості провідника, щоб фактично здійснювати те, що  вимагається, щоб завершити ці благословенні плани. Оскільки ви призвичаїлися для роботи з планами, то ви можете створити і легко маніфестувати те, що б вам не було потрібне, і спостерігати,  як діє ваш потік. Один з кращих способів зробити це – це  просто розділити вашу початкову ідею на необхідні кроки. Потім віддзеркальте це на те, як робить ваш потік в цьому  баченні. Решту буде легко зробити!

 Уся ця внутрішня обробка є важливою, щоб  отримати краще  розуміння того, як ви можете краще усього досягти того, чого ви хочете. Інший ключовий елемент – просто  виявити, як ви працюєте і зв'язуєтеся з своїм Я. Це відкриття того, як ви розвиваєтеся – ключ  до успішної роботи  з іншими. У усіх випадках, вам треба залишатися позитивними і розцінити ваші проекти, як успішні зусилля. Інший чинник – залишатися  сильною частиною глобального колективу. Те, що  відкривається – фактично   колективне підприємство. Це  ваше прекрасне, позитивне бачення, що разом з нашими зусиллями, дозволяє вам досягти успіху. Багато індивідуумів досягають великих подвигів тільки із-за того, що ви зробили, щоб встановити поле для них. Дякуємо вам усім  і благословляємо вас для енергій, які ви вільно надали цим проектам, щоб перетворити Гайю  і її народи. Осанна! Осанна!

 Сьогодні, ми продовжили надавати вам повідомлення, щоб пояснити, що відбувається навколо цього глобуса. Усі ці події стали  можливими завдяки вашим позитивним баченням. Настав час для цих великих змін! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir    

Monday, August 22, 2016

Ukrainian -- Шелдон Нідл – 16 серпня, 2016Шелдон Нідл – 16  серпня, 2016

6 Kan, 1 Uo, 13 Caban

Dratzo! Ймовірно з'являться дивовижні події. Ті індивідууми, які старанно уможливлюють вашу нову реальність, підтягують завершальні деталі, які потрібні  для успіху. Ці дії мають уповноважити розширені серії фондів до формального трансферу. Ми чекаємо цих трансферів, які схвалені  і формально визнані. Темрява знаходиться в муках поразки. Наступні обміни мають забити цвях  в труну тих, хто так зарозуміло управляв вами. Цим силам завдано поразки і тепер за ними ретельно спостерігають. Як тільки обміняють перші фонди, то темрява буде повністю ізольована від кожного з вас. За останні декілька десятиліть, ці жахливі сили майже оволоділи вашими душами. Небеса втрутилися і ми знаходимося  тут, як інструменти змін. Багато неймовірних людей, працюючих під сприянням Вознесених  Майстрів,  таємно працюють, щоб покінчити з цією загрозою для зовнішнього людства. Отже, ви знаходитеся на мису  нової, вільної і процвітаючої ери! Прихід  NESARA і нового управління – тільки  один знак цього дивовижного часу.

 Коли ми уперше прибули в цю сонячну систему приблизно два  з половиною  десятиліття тому, ви були в середині завершальних маніпуляцій Ануннаків. Темний континуум Анчара готував схему, щоб обійти договори, запропоновані Небесами після падіння Атлантиди. Темрява зробила усе, щоб спотворити те, що Атланти дійсно були. Зовнішнє людство стало підлим експериментом, щоб створити під-расу, яка мала знаходитися повністю під їх контролем. Ця нісенітниця закінчилася завдяки раптовому, хворобливому нападу на вислане потомство правителів, які були відправлені на землі біля сучасної Греції. Результуюча контратака затопила Атлантиду і залишила ваших віддалених предків уразливими до швидкого зникнення. Ануннаки побачили це,  як можливість закінчити грубі експерименти Атлантів. За наступні  3000  років, ваші предки вижили, з таємною допомогою  Агартанців і нас. Ця допомога привела кінець кінцем до різних священнослужителів, Вознесених Майстрів,  і до плану повернути вас до колишнього повністю свідомого стану.

 Цей спеціальний небесний план продовжувався приблизно 4000 років, щоб завершитися. Перша стадія була ковтаючими церемоніями, зробленими таємно, користуючись різними видами атомарного золота, срібла і платини. Ці спеціальні події допомогли думкам відібраних людей  рухатися все ближче до повного повернення до повної свідомості. Ці спеціальні "професіональні сили" сформували ядро священних секретних суспільств Майстрів. Їх завдання – використовувати  їх розумовий ріст і ріст свідомості, щоб виявити шляхи, як  перемістити цю реальність повільно і неухильно  у напрямі Світла. Наше прибуття два з половиною десятиліття назад дійсно прискорило те, що вони зараз роблять. Вас підготували завдяки священному Світлу Небес до  нових сприйнять, які  потрібні, щоб прийняти нашу присутність серед вас. Спочатку, ми стикнулися з дуже великими труднощами, оскільки Ануннаки виростили  у вас глибоку ненависть до іноземного. Вона змушує нас продовжувати повільніше, ніж ми хотіли б. Проте, ми можемо зараз придбати вашу довіру, оскільки ваші сприйняття про цей всесвіт швидко змінюються. Ми  обоє – на   грані великого взаємного прийняття.

 Ми дуже вдячні Небесам і Агартанцям. Небеса забезпечили нас місією, а Агартанці забезпечили нас житлом. Численні дослідники виявили концепт "Електричного Голографічного Всесвіту". Це  в основному те, в що наші учені давно повірили. Коли ми приземлимося, ми збираємося показати цю Правду і змінити ваш концепт про те, як діє таблиця Елементів. Це знання підтверджується древньою алхімією і дозволяє вам легко перетворювати елементи і розшукати "магію"  в простій атомній енергії. Ця наука Духу може переміщати об'єкти, незважаючи на їх вагу, і виконувати безліч подвигів, які ви зараз називаєте неможливими. Ця мудрість – частина  більшого знання існування повністю свідомої Істоти Світла. Наші Наставники мають дечому вас навчити. Решта матиме сенс тоді, коли ви належним чином будете користуватися цими знову придбаними здібностями. Коли ми прибудемо, то почнеться ваш час навчання про ці великі обов'язки. Це  також час свободи і процвітання. Ці події мають початися незабаром, як тільки будуть фактично доставлені перші фонди.

Namaste! Ми – ваші Вознесені  Майстри! Як ви можете бачити,  на горизонті з'являються події, які збираються змінити назавжди природу цієї реальності! Ми благословляємо ці зміни, знаючи, що ці перетворення – частина  дивовижного плану вперше використаного  Небесами еони років назад. Бог знав, що специфічний інтервал вимагав здійснення серії подій, які   пробудили б галактичний темний час до його спеціальної давно задуманої декларації. Це – ця  декларація, яка  дозволить вам переміститися у ваші кінцеві стадії реформації. Ви тепер вступаєте в ці кінцеві стадії. Початок цього має бути відміченим багатством, мудрістю і  ростом свідомості. Це – цей  ріст, який  встановить стадію для нового управління і прийняття позапланетних відвідувачів. Цей дивовижний набір фактів буде сигналізувати нам, що ваш період ізоляції закінчується. У цей момент  ви зможете запустити свої нові життя, час  повернення до цієї спеціальної галактики.

 Ми, Майстри, бачимо, коли ми зможемо відкрито знову познайомитися з кожним з вас. Вам треба представити багато спеціальних уроків. Дуже давно  вам  нав'язали амнезію, яка змусила вас забути, ким ви є і чому ви є тут. Ми  маємо намір представити вам велику масу  інформації, яка дозволить вам повністю зрозуміти ці питання і використовувати цю мудрість, як вступ до того, що мають дати вам ваші галактичні наставники. Оскільки ваша свідомість зростає, то ви також вимагаєте більше знання про те, як ви опинилися тут. Ці уроки мають бути вашим першим усвідомленням  цієї довго-незайманої області. Ви отримували багато несумісної інформації про ваше минуле. Ця плутанина вимагає повного розголошування, яке  покінчило б з вашим  замішанням і надало б вам можливість розширити ваші знання про ці  древні часи. Потім, ви можете  легко побачити, як ви прогресували від Атлантиди дотепер.

 Усі ці дані для того, щоб ви продовжували розпитувати вашого наставника по цих темах і що сталося з вами в дорозі. Вам треба звернути увагу на широту вашого центру і однаково життєво важливо для вас посилити ваше бачення і подивитися, як важливо це для вашого процесу перетворення. Сили, запозичені у вас – все  ще там. Настав час повернути їх і  колективно об'єднатися, щоб використовувати ці здібності і вчитися, як посилити їх в найпозитивнішій формі. Прямо попереду вас – час, щоб зрозуміти це, користуючись вашими потужними тихими моментами, щоб  усе об'єднати. Багато чого збирається відбуватися одночасно,  як тільки  фактично почнеться процвітання. Отже, життєво важливо, щоб ви використали  ці спеціальні  часи, щоб повністю абсорбувати те, що відкривається навколо вас. Майте на увазі, що багато чого очікують від вас,  як тільки цей час почне свої перші прискорення.

 Сьогодні, ми продовжили свої щотижневі повідомлення. Цей момент – спеціальний, оскільки він відмічає час для ряду важливих "прискорень", про які ми згадували на початку. Будьте готові  повністю прийняти безліч дивовижних подій! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir    

Sunday, August 7, 2016

Ukrainian -- Шелдон Нідл - 2 серпня, 2016


Шелдон Нідл - 2 серпня, 2016

7 Kan, 7 Pop, 13 Caban

Selamat Balik! Усе замаячило! Ключ – нова  американська валюта. Вона друкується і підзвітна новому департаменту Казначейства. Ці гроші, підтримувані дорогоцінними металами, сигналізують, що ця півкуля приєдналася до Сходу. Ці гроші  встановлять перші стадії глобальної ревальвації, яка  буде основою нової і справедливої банківської системи. Процвітання вимагає, щоб ці безпечні  фонди стали стійкою основою для  процвітання зовнішнього світу. Це те процвітання, яке  успішно заправить паливом нову всесвітню реальність. Багато дивовижних винаходів, давно ізольованих старим режимом,  будуть звільнені для численних революцій в лікуванні  і в світогляді, який більше не притаманний  людству. Наше бажання  допомогти цьому росту  іноді дозволяє вам знати, як краще усього розповсюдити ці нові технології. Наша компетенція і керівництво  дозволить вам швидко досягти ваших бажань. Головна мета – допомогти  вам  відкрити, як  дійсно працює всесвіт і вивчити його дивовижні електричні джерела, щоб змінити  сприйняття вашої реальності.

 Ви починаєте вводити електричну реальність, стисло відому  вашим предкам. Електрика була важлива для людей як західної, так і східної півкуль. Важливіше всього, електричне створення цього всесвіту було добре відоме більшості суспільств – єгиптянам,  майя і шумерам. Древні тексти Індії і Китаю навіть задокументували деякі із чудес і катастроф, які були  недбало створені. Ці чудеса були закриті, коли ваші древні  майстри сховали ці знання від вас дещо три тисячі років тому. Ануннаки вважали, що ці пристрої будуть суперечить тому, що вони мали на увазі, щоб ви знали. Отже багато древніх культур мають міфи, в яких  згадується, що ці пристрої забрали у вас і всю священну мудрість  несподівано приховали від вас. Отже, це було приблизно два тисячоліття тому, як частину  цієї мудрості дозволено  повернути вам. Нині, ви досягаєте точки, де ви були більш ніж два тисячоліття тому. Ваш ріст в цих областях  зараз контролюється Вознесеними Майстрами і нами.

 Життєво важливо, що ви по-новому починаєте бачити це царство. Старий, темний порядок відчайдушно хоче повернути вас назад на шляхи ненависті, розділення і глуму. Проте, їх спеціально сконструйовані дії під прапором брехні не в змозі працювати так, як раніше. Ми усвідомлюємо, як важко бути свідомими від цього насильства і все ще залишатися спокійними. Темрява має оперативних працівників, які тренувалися на подіях, які спонукали до глибокого внутрішнього обурення. Це створене обурення,  вирощує  сенс безсилості, на що темрява  сподівається і дуже хоче  остаточно викликати  деякі  військові дії. Досі, ви кували реальність, яка користується  зростаючою свідомістю, щоб опиратися дуже сердитій відповіді. Це продовжує затримувати реакцію і дозволяє нашим союзникам підготувати хід подій, які зможуть нарешті  змінити  ці важкі  сценарії. Щодня затримки такої сильної реакція може зробити  можливим появу нового управління  і повністю змінити цей набір громіздкої і потенційно небезпечної послідовності. Наближається час для цих найбільш бажаних змін.

 Зараз ваш світ знаходиться на  вершині циклу, який маніфестується уже тривалий час. Ті, хто готовий до подій, які включені  в нове царство, усвідомлюють, як ці моменти треба зробити правильно і зі швидкістю, яка може запобігти будь-яким потенційним прорахункам. Часто легко рухатися передчасно. Природа зміни режиму піднімає  необхідність бути швидкими, безмовними і точними. Ніякого  сумніву не має бути при вибору моменту. Відповідальні за ці події знають це і створили спеціальний набір моментів, щоб працювати швидко, коли треба. Часто життєво важливо, що цим першим  критичним подіям необхідна рушійна сила. Такий час настає. Це формування також передбачалося нашими союзниками і нами. Ті, хто слідкував за подіями минулих декількох місяців усвідомлюють, що правильний час близько. Повинні статися декілька більших речей  належним чином, щоб спустити гачок. Це дуже спеціальний момент, який  мало хто розуміє. Численні дії мають координуватися, а потім цілий новий набір сприйнять  прийде  в оперативному режимі! Осанна! Осанна!

Благословення! Ми – ваші Вознесені  Майстри! Ця реальність змінюється на кращу. Наші партнери старанно працювали, щоб безсумнівно довести, що цей світ заснований на ряду помилковостей і прямої брехні, які  уперше насадили  людству Ануннаки  приблизно 8000 років тому. Перед цим, людством фактично жертвували ті ж самі  Ануннаки кожного разу, коли вони вважали, що їх підопічні  не дуже  покоряються їм. Після великої повені, людство було просто залишено сам на сам  і майже загинуло в серіях воєн і безглуздих суперечках. Ті, хто вижив  створили  технологію, яка створила великі імперії і реальність, яка була завжди на краю її повної деструкції. Ця спеціальна цивілізація постійно деградувала  і її залишки – суспільства  в Єгипті, Самарії, Індії і Китаї, які ви знаєте сьогодні. Відгалуження цих суспільств можна знайти  також в Західній Півкулі і в тихоокеанському басейні.

 Ви є тими, кого ми  охороняли ці 8000 років. Багато хто з ваших предків загинули у війнах, на які ми посилалися в останньому абзаці. Людство має історію, яку потрібно обговорити. Кожен з вас – священний  дух, який Небеса ретельно культивували. Користуйтеся своїми великими, невикористаними силами, щоб об'єднатися  і застосувати ваші сили колективно, щоб допомогти цьому грандіозному процесу, який підготує вас до повернення до повної свідомості. У певні часи кожного Вознесеного  Майстра  вибрали Небеса, щоб допомогти вам в цьому рості від смертної до безсмертної Істоти. Зрозумійте, як темрява все ще користується її зменшеною владою, щоб затримати цю священну дію. Будьте готові дізнатися, що цей час можна порівняти з лялечкою метелика. Потрібно ряд ключових стадій. Останні з їх  будуть завершені в Кристалічній Світловій Камері. У цьому священному, живому об'єкті ви маєте повернутися до Істоти, якою ви були в древній Атлантиді, і ким ви були,  як новий колоніст в Лемурії.

 Створення цього нового виду Вас – життєво  важливо для Небес і для нас. Багато разів у вашому минулому часі ви майже гинули, або були покарані тодішніми темними Ануннаками. Ви вижили, тому що Небеса люб'язно надали вам  славну долю. Цього разу, незважаючи на усе, що все ще трапляється з вами, знайте, що ви напередодні нової ери. Ви маєте зустріти своїх предків  навколо цієї галактики і тих, хто живе у Внутрішній Землі, Агарті. Попереду у вас справді чудотворні часи. Знову з'являться речі, які ви  пам'ятаєте  неясно, даючи вам необхідні засоби, щоб вступити в новий вік наповнений процвітанням і незмірною внутрішньою радістю. Ми привілейовані, щоб бути тими, хто здатен і призначений привести вас до завершального успіху. Багато чого очікується від кожного з вас. Час для добування цих великих небесних подарунків – під контролем. Ми вітаємо вас і знаємо, що  наше возз'єднання готове до маніфестації!

 Сьогодні, ми розглянули те, що з'являється навколо цього світу. Як ви можете бачити, це дійсно час чудес і дивовижних дій. Не дозволяйте незначним завершальним затримкам розхолоджувати вас! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir    

Monday, August 1, 2016

Ukrainian -- Шелдон Нідл – 26 липня, 2016Шелдон Нідл – 26  липня, 2016
13 Caban, 0 Pop, 13 Caban

Dratzo! Ми прийшли  обговорювати зміни, які приготовані для цієї прекрасної зелено-синьої кулі. Останні залишки темної кабали працювали впродовж багатьох років, щоб затримати або запобігти неминучому. Зараз, ті, хто формально управляє,  остаточно об'єдналися  з нами і встановлюють графік для початкового поширення процвітання,  фінансування і його грандіозного наслідку, ревальвації (RV). Ці глобальні поширення мають бути передсмертним похоронним дзвоном для  де-факто американського режиму і його темного компаньйона, Євросоюзу. Оскільки начало Британського виходу стало відомим, то нова грошова система може нарешті підготувати себе до приходу BRICS і справедливої глобальної банківської системи. Для нас, істотно, що ця дія почалася, оскільки проголошений Галактичний Новий Рік! Отже, навіть з'явився час для серій нових реальностей, оскільки став доступним непочатий край нових енергій. Працівники Світла, також як і ті, хто спостерігає за переміщенням нових грошей, перебувають в екстазі і бачать цей час,  як новий початок для цього царства. В даний момент, проявляються деякі дивовижні події  і цей набір подій досягне  найвищої точки  із закінченням Глобального Скидання Валюти [GCR]!
Ця операція почалася на рубежі  середніх віків в Європі і Азії. Золото і інші товари запасалися, поки період великої смути не розорив цей великий  континент. Спеціальний комітет, складений з вибраної групи Вознесених Майстрів,  вибрав  декілька заможних сімей, які мали давні передумови  в таємних Мистецтвах. Первісним  главою цих Майстрів був лорд  Ланто(Lanto), який був призначений на цю посаду спеціальною милосердною радою, очоленою Архангелом Михаилом. Ця небесна комісія попросила Ланто почати збирати велике багатство і зберігати його в секретних сховищах. Розташування тих сховищ мало залишитися таємницею, щоб захистити їх від темряви до правильного, божественного моменту. Лорд Ланто вибрав його найдорогоціннішого учня, Гуань Інь (Kuan Yin). Потім,  почався пошук, щоб знайти  відповідного партнера на Заході. Її грандіозний пошук закінчився, коли вона зустріла Вознесеного Майстра, графа Сен-Жермена (Saint Germain) на початку  16-го  століття. Потім почали божественно виконуватися побажання Небес.
У наступні століття були сконструйовані грандіозні сховища. Сен-Жермен  направляв Захід і  багато його монархій до сучасної ери банківської справи. Ця пригода дозволила Заходу розповсюдити його огидну систему і створити вік імперії. Ці відвернення уваги надали можливість зростати трастовому фонду, відображаючи  суми,  приховані  Гуань Інь  і її партнерами. З приходом  20-го століття, на якийсь час встановлюється етап, коли  дійсно були можливі великі зміни у світі. Ця можливість була усвідомлена з раптовим кінцем Другої Світової Війни минулого століття. Нові установи,  встановлені  Заходом,  який наслідував цей глобальний конфлікт,  встановили стадію для ряду законних стратегій, які мали принести плоди  в середині 1990-х. У той час, раптовий "Договір Анчара" відкрив  цю планету темної кабали  для процесу, який мав провести це царство у напрямі до ери Світла, миру і процвітання. Це теперішній час, де ми знаходимося на грані кінця  фінансової влади темних фаворитів і приходу  великої нової банківської системи з істинним глобальним скиданням валюти.
Це  також період,  наповнений  завершальними підготовчими заходами до наших довгожданих масових приземлень. Ці приземлення  принесуть  вам наших наставників і час, щоб ви глибше вивчили  один  одного. Це буде тривати аж до року, оскільки треба викласти ступінь істинної довіри і історії. Вознесені Майстри  мають допомогти,  надаючи вам самий відповідний урок історії. Треба виявити багато того,  що Атлантида підтримувала в її останні дні. Треба обговорити  багато речей, як наприклад те, як вами  маніпулювали Ануннаки, надаючи вам набір сприйнять, в які ви довго дійсно вірили. Багато речей,  як наприклад ця, потребує  ознайомлення  і загального обговорення між нами. Так чи інакше, ви залишилися сам на сам  і потребуєте  вивчення того, як  надали можливість Ануннакам і їх фаворитам управляти вами. Вам треба також знати, що дійсно сталося з вами після так званої "Біблійської Повені". Істотно, що разом з рядом життєвих обговорень, це буде відкрито досліджено. Для цього процесу і багатьох питань, над якими  ми думаємо зараз – настав час, може останній впродовж  року!
Namaste! Ми – ваші Вознесені  Майстри! Ми прийшли прояснити те, що вже було сказане вам. Коли ми були уперше сформовані у Світлі,  наповненому милістю Небес, це було зроблене для божественної мети. Людство було  під владою темних Ануннаків. Небеса дали їм чіткий дозвіл на управління цим зовнішнім світом до тих пір, поки Небеса не видадуть інший декрет. Нашим завданням був контроль  і, з милістю і спеціальним милосердям,  заспокоїти зло, зроблене темрявою. Це ми зробили і, при цьому, додали священні процеси, які зараз ефективні. Ми насолоджуємося тим фактом, що наші космічні сім'ї прийшли під спеціальним керівництвом Небес. Ми  зараз знаходимося на грані подій, які мають перетворити це темне царство і дозволити нам навчити вас тому, як ви прибули у вашу поточну ситуацію. Ми дякуємо Небесам за ці дії, і за поразку темряви і благословенні перетворення, які зараз йдуть повним ходом.
Ми також дякуємо усім вам і щодня благословляємо те, що тепер з'являється навколо цієї дивовижної кулі. Темна кабала довела Гайю до її межі. Нам треба підтримувати наше колективне бачення і скористатися нашим справедливим наміром завершити ці дивовижні акти хоробрості і дивовижного милосердя. Кожен з вас повністю усвідомлює, що пройде час, поки ці події проявляться, проте вони відбуваються. На них впливають ваші дивовижні позитивні енергії. Об'єднуючись  з енергіями  ваших братів, вони дозволяють сформувати нові фінансові системи  і нове управління. Ми стали командою, яка дивовижно підтримує усіх тих, хто  невпинно працював весь час, щоб здійснити  ці важливі події. Ми зараз знаходимося  на краю довгожданої ери, коли зацарюють мир, свобода і  процвітання.
Займіть цей дорогоцінний час, щоб привітати себе і знайте глибоко в душі, що Небеса чули ваше зобов'язання і діяли належним чином. Багатьом речам потрібно було очиститися  і зустрілися численні умови, які сприяли  великим декретам Небес. Багато священних істот використали  повноваження декрету, щоб перемістити Небо і Землю в правильному напряму для значимої зміни. Це зараз  зроблено і їх велика праця починає викликати зміни, потрібні для закінчення вашого довгого кошмару обмеженої свідомості. Ви на шляху у напрямі до повної свідомості  і ізоляції тих, чия потворна зарозумілість  утримувала  вас від  обіцяних вам благословень і такої необхідної свободи. Ми також вітаємо це, оскільки це дозволяє нам рухатися з вами до наступного рівня галактичної свободи і відповідальності. Ці акти божественної енергії – тільки  початок для нас як людей. Ми вдячні долі, що ми маємо задоволення  повідомити вам про це. Осанна! Осанна!
Сьогодні, ми дали вам деяке уявлення про те, що готове статися. Ми  вдячні, що усе було завершено з мінімумом розбіжності. Це не легко так чудово утримувати темні сили  і їх потік нескінченних темних думок. Будьте хоробрі і продовжуйте ваше бачення! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)
Перекладач: Fedir    

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Bradley Manning!

NÃO ABANDONEM AGORA JULIAN ASSANGE