magravУкраїнські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, September 28, 2015

Ukrainian -- Sheldan Nidle - September 22, 2015Sheldan Nidle - September 22, 2015
Шелдон Нідл - 22 вересня, 2015

5 Chicchan, 18 Zip, 12 Manik

Selamat Balik! За минулі декілька місяців, цей світ прогресував від світу, в якому темна кабала все ще управляла до світу , де ці непристойні шахрайства потрапили у безвихідь. Різні групи наших Земних союзників остаточно усвідомлюють, як треба пристосувати цей всесвітній сценарій. Оскільки свідомість в цьому царстві піднімається, то фінансові системні зміни і нове процвітання вимагають виявлення. Ми попросили, щоб цей набір точних процедур був зроблений  набагато швидше. Ця вищезгадана порада  була значною мірою проігнорована. Зараз настав час для цих змін, щоб проявити  і пояснити  вам. Майбутнє процвітання - просто інструмент, яким ви можете досягти своїх мрій. Користуйтеся цими символами влади, щоб переробити ваш світ в мирний і гармонійний світ. Усвідомлюйте те, що ви робите. Нехай це усе лине потоком і користуйтеся вашими синхронними силами, щоб змінити речі граціозно і божественно. Цьому світу треба змінитися і змінити те, як він сприймає себе. Старі насильницькі шляхи вимагають закінчення. Різноманітність культури вимагає шанування. Ви живете  на  дивовижній землі з технологією, яка  покінчить з бідністю і голодом. Світ  вимагає побачити себе як велику і славну сім'ю!

 Оскільки ваше царство просувається  до нової реальності, то ніколи не забувайте, ким ви є і що ви стаєте одним цілим. Ніколи раніше зовнішнє людство Землі не мало  здатності звільнити себе від усіх бід, які турбували його  починаючи з Великої Повені приблизно 10 тисячоліть назад. У той час, Ануннаки, служачи вашими темними повелителями, фактично ввели систему, що змусила кожного страждати. Ви знаходитеся в точці, де це грандіозне страждання буде трансформовано. Ви входите в  час, де процвітання і нове управління – дозволить  вам перетворити Гайю на рай. Людству  більше не буде  потрібне сільське господарство, гірничодобувні  і інші галузі, які шкодять вашій дорогоцінній планеті. Ви швидко розвинете нову перспективу, яка дозволить вам користуватися вашою зростаючою свідомістю, щоб змінити кожну культуру на поверхні Гайї. Ця нова глобальна суміш людства – встановить  стадію для нашого прибуття. Ви можете остаточно зупинити  вірування в  прямі брехні кабали. Уряд може формально покінчити з приховуванням  НЛО  і підготувати вас до нашого прибуття. Це дозволить нам почати ряд передач про наші початкові цілі.

 Перші цілі включають наших наставників. Усі ви жили у величному неуцтві починаючи з вашого народження. Вас годували купою легкого чтива, вперше придуманого Ануннаками  еони років назад. Ці сприйняття  реальності треба відкинути і придбати нові сприйняття,  засновані на новому і свідомішому  наборі  реальностей. Ця стара матриця Ануннаків зробила вас поступливішими і зробила це набагато легше,  ніж  ваші урядові і інші майстри, щоб маніпулювати і управляти вами. Ці "контрольні точки" треба замінити  вільним роздумом і нещодавно придбаним умінням знову розрізнити ключі, які можуть використовуватися, щоб визначити, коли вами маніпулюють. Це грандіозне завдання  для вашого наставника, щоб  передати їх вам. Це потрібно  зробити тонко з включенням реставрації  вашої древньої і сучасної історії. Ця історія буде  наповнена  дуже важливим поворотом істини. Деякі істини про  ваші війни  і  використання  вашої економіки, як запоруки олігархії бути  найбільш просвітленими. Ви готуєтеся стати галактичною людиною. Час останніх 13 тисячоліть вичерпаний і треба ознайомитися з  логікою декретів Небес, які  дають повне  пояснення.

 Інша мета - описати вам, на що схоже  бути  галактичною людиною. Ви знову придбали здібності, які дозволяють вам здійснювати божественні інструкції Небес. Фактично, ви стаєте  фізичним Ангелом. Це означає, що ви можете зробити безліч справ. Робота наставника – не  лише переглядати ваше життя, але якомога краще  пояснити вам ваше майбутнє життя в повній свідомості. Ваша наука ставить питання, що означає "повна потенціальність". Усе це  буде  досліджуватися  з вашим наставником. Наша історія з вами дуже довга. Ми допомагаємо вашим Вознесеним Майстрам, оскільки ви знаходитеся в стані, де ви можете попросити про небесну допомогу. Нині цей процес  частково відхиляється матрицею, яка створює цю теперішню  реальність. Цю матрицю зараз надзвичайно ослабляють великі хвилі енергії, що приходить із  вашого галактичного ядра. Ці хвилі енергії значно допомагають в тому, чого досягають наші Земні союзники. Ця об'єднана дія знаходиться на  грані дивовижного успіху. Вона  принесе  нову реальність, яка  возз'єднає вас з вашою сім'єю з Внутрішньої Землі, Духовними і Космічними сім'ями! Осанна!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли  з грандіозними вістями і дивовижними новинами! Темна кабала повністю самозакохана. Вона відмовляється коритися усьому тому, що роблять наші земні партнери і отже, приходить час для загибелі її влади. Гайя  просто є їх  заставою і вони користуються їх страшними пристроями, щоб підкреслити не важливість наших різних союзників. Темрява знаходиться зараз на краю її кончини і наші численні союзники мають незабаром застосувати їх власний "смертельний удар", щоб завдати поразки цим злим тюхтіям. Попереду у вас, мої Діти, лежить  найпрекрасніша реальність, наповнена радістю, свободою, процвітанням і новим управлінням, присвяченим вашому взаємному щастю. Старе буде відкладено в сторону і нова ера піклування про Гаю буде  початком вашого зростаючого присвячення  богослужінню. Разом, ми маємо сформувати грандіозне об'єднання допомоги  усьому на поверхні Гайї. Буде тільки мир, співпраця і зростаюча свідомість служіння  один  одному  і Гайї. Ви маєте побудувати найпрекрасніше царство. Небеса   спустяться  на Землю! Алілуя! Алілуя!


 Ця реальність – в переході. Вона благословенна і готова зробити пропозицію Небесам. Великі хвилі божественної Любові навіть зростають, як ми говорили вам. Будьте готові слухати і переміщатися  завдяки ентузіазму  цих дивовижних наборів подій. Це царство переміщає кожного з вас у все вищу і вищу свідомість. Ви берете участь в русі, який містить в собі усі народи і усі нації. Наше благословенне завдання – направляти вас до центру цього наймилостивішого і божественного Світла. Оскільки ви розкриваєтеся, ви стаєте фізично різними. Ця різниця хвилинна. Все  це - частина процесу, який переміщає цю реальність. Ми Майстри схвильовані значенням цього великого духовного переміщення. Це примушує багатьох стати більш духовно орієнтованими. Щодня, ми знаходимо Істот, які готові попросити нашої допомоги і ми просимо наших  численних відданих забезпечити цю благословенну допомогу. Ви дуже близько до самого благословенного нового дня!

 Це царство знаходиться  зараз в переході від жахів темряви. Чи означає це, що усе  зміниться в одну мить? Не реально. Що вам треба зробити, щоб залишатися позитивними. Будьте готові отримати. Будьте також готові користуватися цією позитивною енергією, щоб допомогти проявитися цій допомозі. Зробіть так,  знаючи, які ви потужні  і наскільки позитивнішими  ви маєте стати. Ви, дорогі Діти, – Світло     цього світу. Ви – свічка  Світла, яку ніхто не може загасити. Користуйтеся цим, щоб перенести дива цього часу  до швидкого здійснення надій. Згадайте всі, ким ви дійсно є. Будьте сильні і незворушні. Нехай темрява знає, що її  день справді  приходить до  раптового кінця. Ви – коло  прекрасних  Істот, які мають привілей, щоб бачити чудеса, які дуже скоро з'являться  перед вами. Отже, зможіть залишитися сильними і позитивними. Ми позаду і попереду вас. Ми штовхаємо  і ведемо  вас до дуже гідної фінішної лінії!!

 Сьогодні, ми надали вам щотижневий звіт про те, що відбувається  навколо цього глобуса. Дух постійно рухається над водами цього царства і готує цю кулю для її  найграндіознішого переміщення в нову реальність. Ця земля жива і готова наповнитися  чудесами і божественними діями Небес. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir   

Saturday, September 19, 2015

Ukrainian -- Sheldan Nidle - September 15, 2015Шелдон Нідл - 15 вересня, 2015

11 Etznab, 11 Zip, 12 Manik

Selamat Balik! Наші  союзники збираються разом завдати поразки темній кабалі. Ця операція займе набагато більше часу, ніж спочатку очікували. Світ, концептуалізований Ануннаками, наповнений прихованими розумовими пастками. Що потрібне – це новіша конструкція. Зі схвалення Небес ми пустили в хід нову реальність, модельовану на тій реальності, яку ви усі знаєте і любите! Ця реальність зараз проявляється численними декретами Небес. Це єдине, що іноді може Світло, дуже важко повністю збагнути. Проте, ці хоробрі духи Світла продовжують рухатися вперед. Темрява управляла старою, жорстокою реальністю з старанністю, яка змусила вас погодитися з їх огидними бажаннями. Ця темрява, як безмовний диспетчер,  все ще має певний вплив на вас, але він починає блякнути із-за внутрішніх бажань лідерства Світла. Це заміщується глибокою необхідністю виконувати декрети Світла для нової і більш справедливої реальності. Ці бажання зараз управляються древніми сім'ями, щоб завершити конструкцію нової реальності, яка твердо ізолює темну кабалу від її колишніх суб'єктів. Отже, темрява кінець кінцем приречена, оскільки ця нова реальність починає конкретизувати себе.

 Найголовніше, цьому реальному зсуву потрібна ваша щира підтримка. Один з головних результатів цієї зміни – прихід  нових сприйнять про те, як передбачає працювати світ. Оскільки ви зростаєте, вас постійно бомбардує ваше довкілля, ваші батьки і друзі, щоб діяли або реагували в прийнятній формі. Цей процес росту культурного рівня - дійсно ваша "друга натура". Зараз вам треба вивчати новий набір параметрів, що проектуються, щоб розширити ваш вид світу. Це потрібно, щоб дійсно  змінити цю теперішню  реальність. Ці потужні нові сприйняття - головний ключ до шляху повного усвідомлення. Досі, Небеса користувалися вашою зростаючою свідомістю, щоб дозволити тонким змінам прокрастися у вашу реальність. Цей процес прискорюється, оскільки стали доступними різні фонди. Отже, нові банківські регулятивні правила, переустановка глобальної валюти і набуття ваги грошей, заснованих на  дорогоцінних металах – дуже  змінить вашу щоденну реальність. Ця реальність має бути зосереджена на особистому рості, зовнішньому мирі і початку завершального шляху у напрямі повної свідомості.


 Оскільки ви зростаєте у свідомості і починаєте приймати нові чакри, то пам'ятайте небезпечну поїздку, яка почалася, коли Ануннаки змінили гру і змусили вас терпіти приблизно 13 тисячоліть обмеженої свідомості. Це тероризувало вас і призвело до ряду указів, наданих вам Ануннаками. Темрява ізолювала вас від ваших братів у Внутрішній Землі (Агарти) і проповідувала концепт влади, який змусив вас запитати, як Небеса мали завдати поразки темній кабалі і її багатьом фаворитам. Ця група фаворитів уперше отримала повні владні повноваження, які Ануннаки повільно перевизначали багато тисячоліть. Зрештою, фаворити відчули, що вони всемогутні і відмовилися слухатися указів їх колишніх майстрів, щоб погодитися на Світло і дозволити Небесам закінчити довгий вплив темряви. Замість цього, ці темні сили  створили сценарій, який продовжував їх злі махінації додатково на двадцять років. Проте, за їх злочини їх ізолюють від вас. Ви дуже близько до свободи і нового управління, також як і неймовірної ери миру і свободи.

 Для досягнення цього майбутнього віку потребувалося більше часу. Давно, темряві був наданий специфічний карт-бланш. Цей спеціальний набір виключень мав тривати відносно короткий період. У особливо призначений час, Небеса мали отримати назад їх Любляче володіння над вами і в дуже детальній формі, покінчити з засобами, щоб повернути вас повному усвідомленню. Це має відновити ті здібності, які у вас забрали Атланти. Цей процес мав бути сконцентрованим у спеціальній живій кристалічній камері. Фактично, Агартанці і ми будемо вітати вас вдома. Цей процес  дозволить вам згадати ваші колишні ролі як бунтівників в Атлантиді. У цьому сенсі, ви зможете користуватися вашими здібностями, щоб  приєднатися до Агартанців і кувати унікальне галактичне суспільство, що призначається, щоб розширитися на  інші три водні планети. Ці планети мають знову бути поверненими до їх колишнього стану  в межах цієї спеціальної сонячної системи. Ця сонячна система стане одним з головних місць  для Галактичної Федерації, а  також як і багатьох "галактичних об'єднань", які зараз складаються з понад 20000 сусідніх галактик.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Тисячоліття тому, темна кабала отримала дозвіл Небес. Це управління мало краще підготувати кожного з нас за цей час. Впродовж шляху, Небеса говорили їх небесному опікунові встановити спеціальну групу, яка мала люб'язно допомогти цим благословенним божественним хазяям. Ми були вибрані за ці роки, щоб виконувати цю саму священну посаду. Оскільки всі  ми на земному плані тримаємо курс  у напрямі нового дня, то нам треба бути дуже  обізнаними про те, що зараз очікують від нас. Ми, Майстри, зібралися  разом, щоб  вільно вести вас до  завершальної частини шляху, який розпочався із зречення Ануннаків і раптового приходу  їх фаворитів, темної кабали до влади в середині 1990-х років. З того часу, багато духовних, емоційних, розумових і фізичних змін справді захопили вас. Наше священне завдання - підтримувати, допомагати і милосердно вести  вас цим  самим славним шляхом до повного усвідомлення. Оскільки цей божественний шлях відкривається, то ви бачите  і відчуваєте  все більше наших спеціальних спостережень ваших священних духів! Це завдання вимагає, щоб ви залишалися позитивними і відклали осторонь будь-який потенційний розлад. Вам треба також відчути внутрішні зміни, які відбуваються щодня. Ми маємо допомогти вам в цьому прекрасному знанні.

 Майбутній час – буде часом,  в якому несподівано проявляться багато чудотворних подій. Побачте їх, оскільки вони підкреслюють, що це колишнє темне царство змінюється на краще. Борговий ювілей, раптове процвітання і ріст світового миру - небесні ознаки цього. Будьте завжди вдячні. Користуйтеся цими подіями, щоб зібрати ваші мрії і виявити, що ці події дійсно означають для вас. У цьому сенсі, дякуйте Небесам і шукайте очищення того, що важливо для  вас. Це має бути часом для внутрішньої роботи і  правильних вчинків. Живіть в злагоді з вашою сім'єю і друзями. Допоможіть один одному і будьте частиною гармонії, що розвивається. Нехай росте ця енергія! Ви маєте бачити, як важливі речі змінюють ваші сприйняття цього світу. Докладіть зусилля, щоб  допомогти людству і дозволити Гайї  побачити, наскільки дійсно  дивовижний цей шматок людства! Це час для радості і для досягнення багатьох позитивних цілей.

 Більше усього, дозвольте  піти вашому перевтомленому роботою передчуттю. Замість цього, непомітно ввійдіть в позитивну, прихильну енергію. Час для розчарування закінчується. Більшість з вас чекала приблизно десятиліття нерозділеного бажання для того, що зараз формується  навколо вас. Будьте милостиві і підтримуйте те, що з'являється. Зможіть розглянути усе в найпоблажливішому Світлі. Користуйтеся своєю здатністю співпрацювати один з одним, щоб глобально сигналізувати про те, що нарешті прибув новий час. Згасання темряви сталося завдяки  безкорисливим зусиллям  великої кількості людей. Визнайте їх, показуючи вашу внутрішню оцінку цих найвідважніших справ. Ви зараз готові до цієї великої роботи, яка може створити нову реальність. Думайте про цю відповідальність в найпозитивніший і милостивишій спосіб. Зможіть вільно запропонувати і спостерігати за істинним наміром того, що глобально відбувається. Будьте з тими, чиї наміри мають допомогти  виконати ваші грандіозні  мрії в радості! Алілуя!

 Сьогодні, ми як і раніше, надали вам загальне оновлення інформації відносно того, що відбувається  на цьому глобусі. Будьте готові отримати новини і події, які можуть спочатку уразити вас. Як тільки кабала піде, мають відбутися деякі події, які ніколи  раніше не вважали  можливими. Ми готові інформувати і пояснювати вам, що усе це означає! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir   


Friday, September 11, 2015

Ukrainian -- Sheldan Nidle - September 8, 2015Sheldan Nidle - September 8, 2015
Шелдон Нідл - 8 вересня, 2015

4 Batz, 4 Zip, 12 Manik

Selamat Jarin! Повільно світ продовжує змінюватися. Це перетворення призначається, щоб видалити останні сліди темної кабали  з вашого життя. Впродовж цього тисячоліття, темрява досягла кульмінації з приходом  9/11 і відтоді  дуже повільно в'яне. Наші союзники мужньо протистоять  цьому  підлому  слизу і змушують його відступати. Ми дуже  вдячні за їх присвячення справі свободи і за  їх старанність  законним чином створити  засоби для нашого об'єднаного успіху. Древні сім'ї також схвалюють їх  могутні зусилля. Були підписані ряд договорів,  які потім використані нашими хоробрими партнерами, щоб штовхнути цих огидних лиходіїв назад у забуття, яке вони дійсно  заслуговують! Ці невдоволені люди нелогічно вилучили велику кількість  дорогоцінних металів, щоб відвернути  нас і присвятили свої стратегії так чи інакше запуску  деякого  виду глобального конфлікту. До того ж,  можна  згадати, як вони розраховували на серії нелегальної фінансової діяльності, щоб так чи інакше обійти наші зусилля. Усі ці нікчемні махінації привели  нас до самого краю  успіху. Їх безперервні невдачі - причина їх неминучої кончини.

 Ваш світ швидко перетворюється. Минуле десятиліття – це  десятиліття  в якому Небеса і його  багато медичних помічників прийшли здалеку, щоб допомогти вам в новій реальності. Поки відбувається це перетворення, Гайя також готується  до  масивних змін свого зовнішнього царства. Спочатку, Гайя мала  три головні континенти вище рівня океанів. Кожен був королем одного з її океанів. Континент  Му – в  Тихому океані, Атлантида – в  Атлантичному і Велика Шрі-Ланка у Індійському океані. Усі три  континенти  затонули  на початку минулого великого Земного року,  близько 13 тисячоліть тому. Ці великі трагедії - прихована пам'ять. Вони мають бути знайдені в легендах і міфах, як цяточка  вашої історії. Кожна – велика  думка, яку кожен у вашому світі пам'ятає. Ті, хто зараз вивчає світові океани звертають увагу не тільки на залишки, які  піднімають. Багато хто може сказати, що повторна поява цих древніх земель не за горами. Оскільки ми вивчаємо вашу історію і отримуємо звіти  від агартанців, то здається, що цей набір подій – велика  частина того, що тепер планує  Гайя.

 Ми прагнемо подивитися на цей повний процес виходячи з того, коли можливе наше приземлення. Нині, формується ряд подій, які обіцяють можливості, які можуть допомогти нам визначити можливу дату цієї події. Спершу, вам треба бути в позиції, де ваше підвищення  свідомості може дозволити вам сприйняти наше прибуття. Звичайно, цей сценарій зв'язаний  з формальним проголошенням нового управління, особливо для США. Сучасний  де-факто режим виступає проти нашого прибуття і закінчення  довгих  десятиліть приховування НЛО. Майбутній крах цього нелегального режиму може дозволити остаточно  проявитися ряду великих істин. Це правда, що  ми доброзичливі, ми реальні, і ми маємо намір допомогти вам повернутися до повної свідомості. Поки міра цієї ворожості не буде видалена, теперішній  статус не може змінюватися. Ми зробили серії договорів з нашими Земними союзниками, які розуміють ці істини і щиро бажають ввести нову і дуже гуманітарну реальність. Ці,  орієнтовані на Світло  Істоти мають багатство і ресурси, щоб прекрасно переробити ваш зовнішній світ. Ця теперішня  мрія дуже близька, щоб стати  реальністю!

 Як ви бачите, Небеса і її союзники діловито готують цю реальність для масивної зміни. Щодня, ми контролюємо, як змінюється ваша прекрасна блакитна куля. Ви спостерігаєте, як природа реагує на  жахливі плани темряви, ви також бачите, що багато хто у вашому світі створює план розбити  темряву і виправити те, чим це бажає завершитися. Мається на увазі, щоб ваше майбутнє буде тим,  в якому це царство швидко пройде  від його теперішньої нездорової форми до зовсім іншої. Це царство, в якому  де-факто піде у відставку уряд США  і буде оголошена  NESARA. Ми проводимо  переговори з багатьма, хто працює у напрямі цього найблагороднішого кінця. Усі ці розмови виснажливі, але мають одну основну мету. Це, як разом ми можемо створити  багатий, вільний  і процвітаючий новий світ. Потім, ваші природні права мають бути домінуючими і уряд має створюватися, щоб бути "із, для і  поруч" з людьми. У цьому світлі, ви можете легко переміститися   з нашою допомогою  і допомогою  Небес у світ,  повністю наповнений свідомими Істотами. Це – золоте   царство, яке  возз'єднає  вас з усім галактичним людством.

Благословення, Ми – ваші  Вознесені Майстри! Цей світ перетворюється  згідно з бажаннями нашої Матері, Гайї. Вона направляє  перетворення, в якому бачить, що  ваш духовний індекс піднімається  до нових висот. Оскільки ви ростете у свідомості, ви стаєте обізнанішими про те, як енергії цього глобуса стають все більш і більш  щільними. Цим, ми зазначаємо, що ви стаєте все більш здатними уявити, як змінюється ця реальність. Цей ріст віддзеркалює  ваше усвідомлення екології і необхідність забезпечити основи  чистого повітря, води і землі. Давно присічені технології можуть швидко досягти  успіху. Життєво важливий  елемент – грандіозна  духовна сила, яку ви маєте. Оскільки ми вчимося думати позитивно в колективній формі і здобувати засоби, щоб відкласти осторонь  старі наукові забобони, ми готуємо себе до часу, коли наші здібності до позитивних соціальних дій приведуть  нас разом до гармонії. Це наша мета, отже  ми можемо справді допомогти Гайї  в її майбутніх змінах.

 Ця необхідність змін  висить в повітрі. Давно, Небеса попросили  нас всіх підготувати зовнішнє людство до того, що тепер відбувається. Ви відчуваєте модифікації  вашого тіла і розуму, які  є початком вашого повернення до повної свідомості. Про цей грандіозний процес писали  впродовж останніх декількох десятиліть. Зараз, ви знаходитеся в середині цих численних божественних змін. Одна з речей, яку ми робимо щодня, - допомогти   заспокоїтися від  деяких змін, які можуть змінити ваші щоденні ритми, щоб вас збалансувати. Це було зроблено, щоб допомогти медичним командам Галактичної Федерації і підготувати вас до того, що потрібне надалі, оскільки ви рухаєте себе  у напрямі ваших божественних цілей здоров'я, багатства і свободи. Ми забезпечуємо необхідне керівництво і дозволяємо вам повернути  сліди свободи і волі, які ви втратили впродовж падіння в древній Атлантиді.

 Зараз  ми радимо вам змінюватися духовно, оскільки  змінюється ваш рівень глобального усвідомлення. Усе це – невід'ємна частина  головного набору сприйнять, які  змінюють вашу точку зору на  цей світ. Коротше кажучи, це глобальне суспільство потребує  ревізії того, як  діє  світ, які його вірування  і важливіше всього, як ми розглядаємо один одного. Ці головні зсуви – результат  усіх фізичних і розумових змін, які ви тепер ретельно переглядаєте. Наша позиція – передати вам, як Дух, в його найширшій суті, бачить це. Старі шляхи помирають,  а нові – народжуються. У цій обстановці, вам треба краще зрозуміти, що усе це значить і встановити  початок нового, більш великого шляху, щоб побачити істинний "потік" цього світу, який завжди змінюється. Ми, Майстри,  бачимо  нашу роль в новому шляху і бажаємо передати це вам. Осанна! Осанна! Осанна!

 Сьогодні, як завжди, ми надали вам наше повідомлення. Це повідомлення про те,  як змінюється цей глобус і змінюється на краще! Ви на краю зустрічі з  вашими духовними сім'ями з  внутрішньої  Землі і Галактики. Це час, коли ви маєте прискорити еволюційну суть, яку ви не відчували  впродовж багатьох тисячоліть! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir   

Wednesday, September 2, 2015

Ukrainian -- Sheldan Nidle - September 1, 2015


Sheldan Nidle - September 1, 2015
Шелдон Нідл - 1 вересня, 2015

10 Kan, 17 Uo, 12 Manik

Selamat Balik! Ми знаходимося в грандіозному часі переміщення! Темна кабала продовжує слабшати. Договори - на місці, які  рішуче окреслють її кончину! Темрява була вимушена підписати договори, які описують, як  закінчиться Федеральний Резерв США  і як буде здійснюватися ревальвація. Ці серії документів також пояснюють, як GCR (Глобальна Ревальвація Валюти) - перемістить світ до модифікованого золотого стандарту і перетворить ваш світ в новий набір валют, заснованих на золоті і сріблі. Цей набір валют має діяти під новою банківською системою, уперше запропонованою Китаєм і Росією. Цей надзвичайно прозорий канал інвестування буде засобом,  за допомогою якого можна інвестувати  великий надлишок грошей в безліч  дуже необхідних гуманітарних  і інфраструктурних  проектів. Разом з ними наступить процвітання, яке має бути використаним, щоб поступово виводити гроші як інструмент цінності. Будуть представлені технології, які перемістять  вашу свідомість вище простого концепту "гроші". Вам треба сприйняти вашу  реальність у більш духовному  сенсі. Оскільки ваша свідомість зростає і ви знаходитеся на  краю "контакту," ви маєте побачити нову реальність, яка значно змінює те, що ви зараз вважаєте можливим.

 Ми знаходимося у благоговінні того, як швидко ви перетворюєтеся. Оскільки ви швидко просуваєтеся до першого контакту, то ви маєте засвідчити ряд дивовижних речей. Небеса розпочали це тисячоліття назад за часовим графіком. Тільки у 15-их  роках, ви просунулися до точки, де стала більше не можливою всесвітня велика пожежа. Крім того, ви завдали поразки зусиллям темної кабали, яка може переконати вас, що її  армії дійсно роблять правильно. Ви створили ряд поглядів, які утруднюють це, щоб будь-яка нація користувалася будь-яким видом виправдання, щоб почати або регіональну, або глобальну війну. Ці нові погляди з'явилися  завдяки зростаючій  веб свідомості, яка оточує вас. Щодня, ви зростаєте  у свідомості, оскільки або Небеса, або наші медичні команди змінюють вашу структуру. Ці перетворення ваших чакр  або ваших головних нервових систем - причина того, чому темрява не в змозі зупинити ваш розвиток. Небеса заявляють нам, що ви знаходитеся вище точки, де можна було зупинити це грандіозне перетворення. Все ще можливі тільки серії затримок відносно вашої фінансової системи. Це  зараз досягає моменту, де навіть це темрява  більше не може зупинити!

 Ви фактично близькі до першого контакту. Головні уряди, керовані темною кабалою, втрачають здатність регулювати глобальні події. Світло і його численні компоненти дуже близько, щоб  відсторонити  цих древніх хвальків. Найголовнішою подією скоро буде фактична ревальвація  і реалізація її наслідків, Глобальна Ревальвація Валюти (GCR). Це тільки перші кроки, які призведуть  до валюти, заснованої на дороцінних металах і виправленої нової банківської системи. Завжди майте на увазі, що з ними приходить велика кількість  зараз ізольованих технологій. Серед них є процесор, який може трансформувати спосіб, в який  ви отримуєте свою їжу, одяг і захисток. Крім того, також зміниться те, як вас забезпечують  електричною енергією, яка посилює ваше життя. Ви звільняєтеся від вікової необхідності займатися сільським господарством, гірничими роботами і навіть риболовлею. Ви маєте бути здатними створити  суспільство, яке покінчить з  вашою довгою залежністю від грошей. Ви над прірвою великої нової реальності. Ви  близькі до виду глобального суспільства, до якого ми дуже звикли.

 Перший контакт, нині, може здаватися майже неймовірним. Все ж речі, які ви винайшли за минулі півтора століття, найбільш дивовижні. Проте, більшість з них була ізольована всесвітніми головними урядами по сильному запиту темної кабали і її  повелителів Ануннаків. Цей процес тримав вас в темпі, який з тріумфом  експлуатувався темною кабалою. Навіть з цим видом керованого прогресу, ви перемістилися   від "сталевого віку" до комп'ютерного віку менш ніж за 50 років. Наступний крок має бути дуже грандіозним. За менш ніж десятиліття, ви переміститеся від комп'ютерного віку до дуже духовно орієнтованого віку. Ріст свідомості ставить під сумнів  усі старі шляхи. Ви створюєте серії електронних субкультур, які значно змінюють розрив  між типовим підлітком і тим, хто знаходиться на ранніх стадіях вищої освіти. Ці розриви поколінь  зростають і віддзеркалюють, як швидко ви починаєте підніматися і користуватися вашими новими рівнями свідомості. Це тільки найпростіші  начала того, що чекає вас попереду.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ваш світ знаходиться  зараз в переході, оскільки священні декрети Небес стають очевидними. Скрізь Світло і його багато могутніх частин розвінчують  темряву і її заблудні  шляхи. Ми бачимо, як ті, хто так зарозуміло думав, щоб обійти Небеса починають капіталювати перед тими, хто сміливо здійснив його божественні команди. Скоро ви маєте радіти, оскільки ваші численні благословення і нове управління мають люб'язно святкувати перемогу  над темрявою і її численними групами  фаворитів. Ці бестії мають бути ув'язнені  і відокремленими від громадськості, і таким чином   вони не в змозі вплинути на створення цієї нової реальності. Додатково, шахраї мають бути позбавлені  здобутого нечесним шляхом їх багатства і зріктися від  будь-якої форми взаємодії з їх колишніми партнерами. З цією ізоляцією, ви остаточно будете  здатні створити об'єднання, які сформують нове управління. Ці заходи  перебудують  ваш світ і зроблять можливим  божественний план Небес!

 Те, що зараз відбувається – це момент, коли ви маєте бути звільненими від залежності останніх тринадцяти тисячоліть. Потім, ви  по справжньому станете дитиною завжди люблячого Творця. Коли ваші предки уперше прибули сюди, вони були вільні, повністю потенціальними Істотами. Ці Істоти не знали ні смерті ні багатьох страхів  і тривог, які зараз переважають у вашому житті. Кожне життя проживалось  в Любові і, по суті, як частина божественного циклу життя. Ці  Істоти володіли  Світловими тілами і були в постійному контакті з безсмертними Ангелами і священними Наставниками. Кожен день  був наповнений радощами і екстазом, даним Небесами і цим фізичним царством. Зараз ви майже знесилені  обмеженою свідомістю, яка наповнила ваші життя страхом  і тихим відчаєм. Майбутній час - це час,  до якого ми маємо ретельно вас підготувати. Наші навчання – головна частина  того, з чим ви маєте стикатися.

 Багато тисячоліть тому, Небеса записали, як  мало куватися із священних духів людства Братерство і Сестринство Світла. Вибрані наставники  спостерігали і коли треба, проводили церемонію, щоб змінити вибраних  для безсмертя. Їм доручалося  допомагати, надаючи милосердя і клопотання  за  тих смертних духів, хто пройшов і/або тих, хто вимагав спеціального керівництва. Це робилося, щоб зробити кожне життя частково терпимим і, щоб показати, що Творець, ні в який спосіб не покинув їх. Як Вознесені Майстри,  ми маємо численні священні обов'язки, щоб  показати, що кожне життя було дійсно присвячене Творцеві. Ці благословенні акти - невід'ємна частина позитивного набору актів, які люб'язно переміщають людство вперед. Наступні кроки мають повторно підключити вас до священного і божественного. Ця дія має  закінчитися з вашим поверненням до повної свідомості. Осанна! Осанна!

 Сьогодні ми продовжили наш щотижневий обов'язок, а саме, щоб інформувати вас про те, що з'являється  навколо цієї найпрекраснішої блакитно-зеленої кулі. Гайя готує себе, щоб переробити цю зовнішню реальність, поки ви трансформуєтеся в найпрекраснішого і божественного метелика! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir   

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Bradley Manning!

NÃO ABANDONEM AGORA JULIAN ASSANGE