magravУкраїнські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Thursday, January 29, 2015

Ukrainian -- Шелдон Нідл - 27 січня, 2015Sheldan Nidle - January 27, 2015
Шелдон Нідл - 27 січня, 2015

1 Manik, 5 Yax, 11 Ik

Dratzo! Ми прийшли  із сприятливішими вістями щодо процесу постачання до вас благословень. На минулому тижні  ми побачили, що досягнуті великі  серії контрольних точок. Деякі дивовижні події приречені відбутися на майбутньому тижні. Ви зараз фактично знаходитеся  на грані начала прибуття різних благословень. Ми перебуваємо в екстазі, але це дійсно факт. Коли ми прибули сюди приблизно два з половиною десятиліття назад, ми були спочатку здивовані в повній зарозумілості темних сил, які були відповідальні за ваші глобальні суспільства. Ці індивідууми здавалися повністю несхильними, щоб покорятися священним декретам Небес. Ми також були інформовані вашими Вознесеними Майстрами, що відсутність турботи була нормою для цієї темної кабали. Багато наших  старійшин повідомило нас про це і попередили нас, щоб ми були готовими впровадити  небесні укази тільки тоді, коли наші земні союзники дозволять це. Ми приводили серії довгих обговорень з багатьма союзниками відносно того, чому все ще відбувається це безумство. Ми провели ряд бесід на тему, що тут відбувається. Ми вирішили допомогти нашим  союзникам тільки після того, як дійсно отримали належний дозвіл. Це змінюється тільки із-за позитивного зворотного зв'язку, який ми тепер отримуємо.

Sunday, January 25, 2015

Ukrainian -- Шелдон Нідл - 20 січня, 2015

Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

Sheldan Nidle - January 20, 2015
Шелдон Нідл - 20 січня, 2015

7 Ahau, 18 Chen, 11 Ik

Dratzo! Ми прийшли  з дивовижною інформацією! Виплати продовжують рухатися вперед і наші Земні союзники зараз приймають рішення по новим попереднім планам. Ці виплати зв'язуються з рядом інших проектів, які мають відношення до повернення вас до золотого стандарту і до глобального скидання валюти. Ці програми - також частина фінансової реорганізації, яка продукує  нову глобальну фінансову систему. Ця нова система  замінить договори, які вперше  були представлені  в Думбартон-Окс в США. Ця система  закінчує царювання банкнот  Федерального Резерву  і його всесвітньої бюджетної політики. Ви вводите новий світ, в якому існуватиме загальна рівність між зараз біднішими націями і багатішими націями  в Європі, Америці, Австралії і Японії. Є також тема нового уряду. Ці нові урядові установи "розгорнуться" дуже скоро. Серед їх початкових обов'язків буде повне всесвітнє розголошування, яке покладе край приховуванню  НЛО. Цю  останню тему  ми, звичайно, чекаємо  з нетерпінням. Наші земні союзники працюють над рядом пов'язаних областей, щоб усе здійснилося.

Thursday, January 15, 2015

Ukrainian -- Шелдон Нідл - 13 січня, 2015

Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation
Sheldan Nidle - January 13, 2015
Шелдон Нідл - 13 січня, 2015

13 Ben, 11 Chen, 11 Ik

Selamat Jalwa! (Будьте у вічній Радості!) Ми прийшли  з більшими новинами! Останній слід опору темряви знаходиться в її банківській системі. Ці шахраї затримують поширення ваших благословень імовірно завдяки погано  підготовленому процесу  обробки ваших фондів. Ми інструктували своїх земних союзників, щоб встановити крайні терміни і особисто контролювати останні кроки в цьому процесі. Крім того, наші союзники говорять нам, що треба підготувати  для вас велику кількість нових менеджерів багатства. Ці одкровення  викликають у нас  відразу  і ми інструктували наших союзників  дуже строго  і вимагали, щоб вони дозволили  призначити персонал, оскільки треба було гарантувати, що цей процес пішов  як можна гладко. Ми готові користуватися їх технологією, щоб гарантувати, що цей набір фінальних  процедур завершиться без подальшої затримки. Ми також спостерігаємо за демонтажем  ряду головних урядів. Ваш світ був у повній залежності від  ряду супер-багатих і знаних  темних індивідуумів відколи Ануннаки  залишили цю реальність приблизно 20 років тому. Наші зусилля зараз зосереджені  на підготовці цієї реальності до завершення звільнення  від цих потужних темних емісарів.

Wednesday, January 7, 2015

Ukrainian -- Sheldan Nidle - January 6, 2015

Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

Sheldan Nidle - January 6, 2015
Шелдон Нідл - 6 січня, 2015

6 Cimi, 4 Chen, 11 Ik

Dratzo! Ми прибули з  деякими дуже цікавими новинами! Процес, який змінює вашу реальність, продовжує рухатися вперед незважаючи на спроби темної кабали затримати його. Це змусило відмовитися  анонсувати справжнє начало для доставки ваших пакетів процвітання. Темрява, повністю, не в змозі запобігти початку цих постачань. Проте, цей процес просувається до часу, коли може бути публічно помічений такий успіх. В цілому, ми задоволені, що ті уряди, зараз керовані темрявою, дійшли до загину. Перший місяць Нового року обіцяє дати вам процвітання і управління, яке довго пророчили  вам. Наші земні союзники налагоджені здолати будь-які можливі перешкоди і дати вам нову фінансову систему. Ця система  викличе сильнодіючу перебудову різних режимів на Заході і швидко створить нове управління. Це нове управління  остаточно дозволить відбутися розголошуванню. Воно - це драматична подія, яка рухає вперед світ. Багато чого  відбудеться, як тільки трапиться цей спеціальний момент. Наш персонал готовий анонсувати себе і відкрити канали зв'язку з вами.

Thursday, January 1, 2015

Ukrainian -- Шелдон Нідл - 30 грудня, 2014

Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation

Sheldan Nidle - December 30, 2014
Шелдон Нідл - 30 грудня, 2014

12 Cauac, 17 Mol, 11Ik

Dratzo! Ми з’явилися в цей період, щоб обговорити з вами більше новин. Створені Світлом різні коаліції  закінчують свої дії, щоб відсторонити  темну кабалу від  влади. Ці групи знаходяться  злегка попереду нашого  спільно погодженого  графіка. Ми самі задоволені цими результатами. Новий григоріанський рік  обіцяє дуже багато, оскільки він готує завершальний зворотний відлік часу  для маніфестації перед вами. Цей рік - остаточно зробить можливим покінчити з кабалою і її численними прибічниками. Ця майбутня перемога – надасть  вам свободу і процвітання, яке ми давно  обіцяли вам. Цей час приходить разом із зростаючим набором відповідальності. Гайя чекає, що ви маєте шанувати її. Минуло понад 500 років, коли західна цивілізація поширилася  по вашому  глобусу подібно до раку. Вона сильно вірить, що вона - майстер, а не Гайя. Цю перевернуту догори дном точку зору вам треба викреслити і замінити точкою зору, яка усвідомлює важливість створення суспільства, яке бачить себе як частину природних процесів вашого світу. Вам треба візуалізувати, що ви – справді  партнери з цією світовою суттю у збереженні і підтримці усього життя на Гайї.

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Bradley Manning!

NÃO ABANDONEM AGORA JULIAN ASSANGE