magravУкраїнські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Thursday, August 28, 2014

26:08:2014

Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic FederationSheldan Nidle - August 26, 2014
Шелдон Нідл - 26 серпня, 2014

3 Ben, 11 Uo, 11 Ik

Dratzo! Ми повертаємося, щоб розказати вам  багато  хорошого! Саме головне - зростаючий потік фондів по всьому глобусу. Древні сім'ї почали виплати, які призведуть  до глобального обміну RV і головного перезапуску  валюти. На додаток до цих подій, є виплата фондів від програм процвітання і світових гуманітарних проектів. Ці речі будуються навколо двох інших подій. Спершу, є оголошення глобального ювілею або боргового пробачення, і по-друге, зростання впливу багатьох урядів GESARA, розпочинаючи  з уряду США. Ці різні нові уряди мають прокласти шлях не лише для процвітання, але і також для  моменту розголошування. Як тільки ви відкриєте, що ми існуємо, ви можете готуватись до анонсів від ваших кузенів із Внутрішньої Землі і від нас. Ваша жива планета порожниста і має дуже спеціальне ядро або центральне сонце. Це внутрішнє сонце відповідальне за сяйво, яке ви бачите вночі в найвищій північній і південній частинах вашого зовнішнього царства. Це явище - частина багатьох містерій, які існують у вашому світі. Тут,  ми пояснимо їх вам.

19.08.2014


Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation
Sheldan Nidle - August 19, 2014 
Шелдон Нідл - 19 серпня, 2014 

9 Cimi, 4 Uo, 11 Ik 

Selamat Jarin! Ми прибуваємо, щоб багато чого розказати вам! Ваша планета була місцем великого завершального змагання між темрявою і Світлом. Різні древні сім'ї об’єдналися  в їх рішенні, щоб закінчити  довге  правління  темної кабали. Сучасний  сегмент цієї влади розпочався з вогню і льоду, який відмітив кінець останнього Золотого Століття і початок поки що  записаної ери вашої історії. Зрештою Ануннаки були призначені повністю управляти людьми. Отже, ті, хто став їх фаворитами стикалися з необхідністю жорстоко управляти вами. Ця потреба приводила до дивних історій в останні шість тисяч років їх правління. Темрява була не в змозі повністю виконувати їх власні вимоги, які включали формальний кінець ваших свобод і незаконне приготування засобів, щоб запобігти вашому майбутньому поверненню до повної свідомості. Саме ця зневага  до декретів Небес, які запалили сучасну  тиху революцію, зараз готова упевнено визволити  вас від темряви. Ті, хто так палко вірить в причину Світла може бути упевнений в неминучому успіху! Кінцеві стадії цієї революції зараз йдуть повним ходом.

 Зараз темрява стискається, оскільки  блякне їх непереборна влада. Ваші колишні правителі твердо вірили   в їх всемогутність. Їх упевненість закінчується. Масивні арешти відсторонять  їх від влади і дозволять Світлу встановити  нове управління. Це нове управління асоціюється  із зростаючим процвітанням, яке швидко стане постійним елементом  цього перехідного царства. На рівні процвітання і нового управління ви  щоденно будете стикатися з  надлишком нових технологій. Як тільки відбувається розголошування, ці нові технології об’єднаються з  нашими. Новий клімат Любові і Світла   підготує  шлях для введення вашого особистого наставника. Цей наставник був тим, хто вивчив ваші схильності і готовий підштовхнути вас вперед  до точки, де ви готові до повної свідомості. Допомогу в цих питаннях нададуть  прекрасні і істотні уроки ваших Вознесених Майстрів. Ці уроки мають встановити стадію для всіх, хто прийде. Ви дізнаєтеся про вашу істинну історію і що з вами зробили Атланти.

 Занурення в обмежену свідомість ввело  вас у жахи страху, обмеженості і навіть смерті. Ануннаки  і їх фаворити користувалися цими речами, щоб перемістити вас в стан  повного рабства. Цього  вони майже досягли. Ви - колишні фізичні Ангели, хто багато чого навчився в цьому  стані  страху. Ви повинні  використати  цю мудрість, щоб сприяти указам Світла. Ви дійсно  знаєте все про обмежену свідомість. Ви розумієте, як це працює і як всім населенням, незважаючи на кількість, можуть маніпулювати ті, хто піддався  темряві. Ми дуже горді за вас за те, що ви зробили. Усі страждання, хвороби  і навіть нестача  переслідували вас, щоб шкодити вашим товаришам під виглядом релігії або навіть війни. Ви випробували найкращі і найгірші часи. Через це, ви усі маєте велику внутрішню "книгу", наповнену тими обставинами і головними подіями, які оточують їх.

 Ця мудрість – це те, що дало вам приблизно 13 тисячоліть мінливостей долі і повторного зникнення ваших "богів". Ця частина вашої історії закінчується. З вашими наставниками, складається опис того, як це має впливати на вас. Готуйте себе до повної свідомості. Ви маєте в межах себе і ваших  записів Акаші уроки, які ви можете використати, щоб навчити багатьох  в цій галактиці, хто щиро  бажає стати повністю свідомим. Нині, цей процес починається по всій  галактиці. Ваші історії мають життєві уроки, які ви можете викладати. Ми маємо  найбільше розуміння безмірності, яку вам доведеться передавати через тривалості життя за життям. Ці жахи - маркери для тих, кого ви незабаром зустрінете,  а потім навчите. Потім кожен з вас стане наставником  нації всієї зірки і таким чином вони зможуть переміститися на поріг повної свідомості. При виконанні цього, ви маєте гарантувати галактичний мир і дозволити цій галактиці переміститися у Світло! Потім Небеса дозволять  розгорнути  наступні події фізичного Створення в цьому секторі фізичності!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми з'являємося перед вами з багатьма сприятливими вістями! Марш у напрямі процвітання прискорює крок! Багато чого відбувається, що  обіцяє вам яскраве майбутнє. Управління, яке управляє цим царством, готове відступити. Американці готуються до NESARA. Інша частина цього глобуса готується  до того, що можна назвати  GESARA. У будь-якому випадку, ми благословляємо ці події  і знаємо, що це означає, що наші уроки дуже близькі до маніфестації. Оскільки ви готуєте себе для свободи, то будьте готові благословити і визнати тих неоспіваних героїв, хто зробив усе це можливим. Вони є  в уряді, правовій  системі і особливо у фінансах, хто старанно працював, щоб маніфестувати те, чому ви маєте радіти. Покажіть милосердя і будьте люб'язні щохвилини ваших майбутніх днів. Ці дивовижні події відбуваються  тільки із-за священних дозволів Небес. Ми вдячні і наповнені благословеннями до кожного з вас  без виключення!

 Грандіозні благословення свободи і процвітання – це подарунки, щоб підготувати вас до повної свідомості. У зручний момент нам треба навчити вас багатьом речам про те, що у вас  попереду. Відмовившись від смерті, ви маєте вознестись  і об’єднатися  з нами у богослужінні. Дуже давно, в однаково доречний момент, кожен з нас брав участь в спеціальній церемонії, яка надала нам можливість вознестися. Потім, кожному з нас довелося пройти через  щось на зразок "навчального табору". Там викладали нам багато про людство і як краще усього вести і обслуговувати вас. Усе з цього незабаром буде завершено роботами нашої космічної сім'ї. У Внутрішній Землі, ви отримаєте особливо підготовлену триденну церемонію, яка завершиться  10-денним  навчанням етикету  повної свідомості. Потім ви будете готові приєднатися до вашої  сім'ї Агартанців  і нас для  перетворення цієї сонячної системи. Ви зустрінете тих, хто не має фізичного тіла  і хто населяє Венеру і Марс.

 Думайте про ці часи,  як кінець  того, що для багатьох з вас було періодом довгих розчарувань і невиконаних мрій. Прибувають моменти, де ви можете нарешті насолодитися тим, що вам обіцяли. Ми просимо, щоб ви використали частину вашого часу, щоб благословити і дякувати вашій сім'ї на Землі і в Небесах. Почніть кожен день з цього. Ви  фактично тут для того, щоб бути божественною частиною того, що декретували Небеса щодня для фізичності. Будьте єдині у вашій свободі і мудро користуйтеся вашим процвітанням для людства і усього життя на цій дивовижній кулі. Ми, Вознесені  Майстри довго клопотали від вашого імені. Ми знали, як ця прекрасна пригода призначена проявитись. Ми готові допомогти вам в здійсненні грандіозних справ Небес, так люб'язно наданих  нам. Разом, ми створимо  нову зоряну націю, принесемо  мир до цієї галактики і допоможемо  в розширенні Світла навіть до більшої  частини  фізичності! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

 Сьогодні, ми надали вам великі новини! Численні дивовижні речі прибувають для здійснення! Будьте в радості, будьте готовими  і більше  усього, будьте вдячними за події, які маніфестують свободу, процвітання і нове управління для усіх! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


 Перекладач: Fedir   

Tuesday, August 19, 2014

12:08:2014


Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation
Sheldan Nidle - August 12, 2014
Шелдон Нідл - 12 серпня, 2014

2 Cauac, 17 Pop, 11 Ik

Selamat Balik! Ми повертаємося! Ваш світ знаходиться зараз в середині процесу, який  звільнить фонди для так званої  повторної оцінки валюти. Цей процес торкається ряду валют, яким треба регенерувати різні гроші,  які  залучені в грошовому обміні країни. Разом з цими потрібними обмінами починається  фактичне  постачання багатьох  "програм процвітання". Ці фонди будуть предтечею дії, яка призведе до оголошення NESARA в Сполучених Штатах. Причина цього раптового переміщення  фондів - завдяки спеціальним діям наших земних союзників. Вони змогли загнати в кут достатню кількість "генералів" кабали, щоб привести цю дію до фінального старту. Зростання впливу  нового управління співпадає з серіями дій, які завдають поразки різним грошовим стратегіям темної кабали. За минулі декілька місяців, ці хоробрі побратими  завдали поразки темряві і дозволили новій грошово-кредитній політиці створити її магію. Паперові гроші, на яких темрява побудувала свою силу, починають блякнути і швидко перевершуватися новими грошима, заснованими  на зростаючому золотому стандарті.

Tuesday, August 12, 2014

05:08:2014


Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation
Sheldan Nidle - August 5, 2014
Шелдон Нідл - 5 серпня, 2014

 8 Eb, 10 Pop, 11 Ik

Dratzo! Ми прибуваємо! Ваш світ продовжує просуватися до його мети - масивного перетворення вашої реальності. Наші зв'язківці і дипломатичний корпус повідомляють, що були прийняті  ряд ключових рішень, за якими  швидко послідували  деякі помітні  дії. Ми вдячні нашим Земним союзникам за те, чого вони зараз досягають. Встановлюється основа  нового світу, який буде процвітаючим  і кінцем  вашого довгого періоду поневолення  вашими темними майстрами. Це велике відкриття до Світла - принесе вам велике зростання вашої свідомості, нове управління  і остаточне, повне розголошування нашого існування. Ми вітаємо ці тривалі зміни і готуємося серйозно до нашого прибуття. Ми розуміємо повне значення того, що  передуває нашому прибуттю до ваших найпрекрасніших берегів. Це покінчить з  гордовитою байдужістю темної кабали. Вам потім потрібен час, щоб використати ваш новий фонд  процвітання і вашу  знову придбану свободу і особисті права. Потім ви будете готові поставитися прихильно до уроків ваших Вознесених Майстрів. Нарешті, ви дійсно готові до нашого спеціального глобального масового приземлення. Це надасть вам дуже необхідних індивідуальних наставників!

Saturday, August 2, 2014

29.07.2014

Update by Sheldan Nidle for the Spiritual Hierarchy and the Galactic Federation


Sheldan Nidle - July 29, 2014
Шелдон Нідл - 29 липня, 2014

 1 Chicchan, 3 Pop, 11 Ik

Selamat Jalwa! (Будьте у вічній Радості!) Ми звертаємося до вас із запізнілим вітанням Щасливого Галактичного Нового Року! Багато переміщень  відбувається  навколо вашого глобуса. Ці дії встановлюють події, які назавжди змінять ваш світ. Ми чекаємо, що ці події незабаром проявляться. Темна кабала  сама управляла вашою реальністю минулі два десятиліття. Ця взаємозв'язана група потужних чоловіків і жінок  визначала долю націй  і певні економічні умови, які можуть зруйнувати одну велику корпорацію або іншу. Їх щоденні політичні позиції приносять їм велике багатство і на вигляд велику повагу. Проте, ці рішення приносять їм також  велику неповагу! Останні  два десятиліття ми працювали старанно з групою винахідливих адвокатів, інвесторів і учених, щоб створити засоби, які  знесуть  цю велику стіну влади. Це почалося спочатку як об'єднання різних індивідуумів, які бажали використати  їх багатство, прозорливість і віру, щоб створити  мережу, щоб зробити глобальну організацію звичайних і людських прав. Вони мали працювати разом, обмінюватися  інформацією і відомими прикладами того, що було виявлене через блоги Інтернету.

Зараз, ці пов'язані групи мають в межах їх індивідуумів  все, що потрібно, щоб досягти успіху. Щоб сприяти їх справедливому  процесу, ми з'єднали їх з Агартанцями, які  спостерігають за  цим царством і забезпечили зв'язківцями, які можуть досягти найвищих рівнів в бізнесі, уряді і залучили їх до роботи Духу. Ніколи не випускайте з поля зору те, що це зусилля - духовний і трансцендентний досвід. Він про підготовку шляху для нових мереж, які впливають на закон, управління і особливо шляхи Духу. Мета - встановити засоби, щоб створити загальне право, яке єдине з оригінальним наміром конституції США і  поширювати його по всьому  глобусу. Америка отримала проект від Графа Сен-Жермена, щоб створити вільну  республіку, наповнену правом, яке  гарантувало б  індивідуальний суверенітет кожного американця. Це поняття мало кінець кінцем бути повтореним на всьому  глобусі. Те що сталося,  було диявольським втручанням наміру кабали  на крах цього благородного експерименту свободи. Це мало успіх впродовж декількох століть і зараз час завершити це, щоб ця республіка стартувала.

Законний засіб, - це NESARA. NESARA - спеціальний інструмент, який надає можливість цій глобальній мережі загального права переплестись  з новою формою управління. Це створить засоби, щоб звільнити ваше царство від найвинятковішого боргового рабства. Це  відмітить кінець системи, яка була  терпима до корупції  і інших форм  злочинних дій, які були ядром того, як діяло управління у вашому світі. Ви вводите час загального багатства, незліченого процвітання і добросовісного відношення, показаного урядами і тими, хто управляє ними. Це дивовижний час, який  дозволить нам  виявити себе і дозволить вам знати, як ці дії являються  підготовчими заходами  для нової реальності. Це має бути реальністю, яка заохочує ваш ріст у свідомості і повернення до духовної  справедливості. Ми вступаємо в цю суміш і даємо вам засоби, щоб завершити ваше перетворення у напрямі Світла і у напрямі виконання грандіозних декретів Небес. Це повернення до повної свідомості - тільки початок  того, що ви справді досягнете. Ми знаходимося в радості і готові  здійснювати те, що дали нам Небеса.

Ці дії – це начала того, що ми маємо досягти разом. Земне людство, фактично, - це краще і найяскравіше з нас всіх. Повернення вас до повної свідомості додає нашим здібностям творчо вирішити те, що лежить перед нами. Ми радіємо тому, що  ми маємо бути спільно здатні до  цього. Часто, коли більш  передове суспільство  досягає  значно більше примітивного, то примітивне суспільство дуже страждає. Це не той випадок; ми приходимо спеціально  перетворити вас в те , що Атланти забрали від  вас. Ви об'єднуєтеся, у вас зараз змішані походження, шляхи приблизно 50 людських зоряних націй. Це об’єднане походження, - найбільш  вигідне. Воно дає вам новий шлях подивитися на те, з чим ви маєте стикатися щодня у вашій місії, щоб нести Світло  до всієї  галактики. В додаток до цього – є мудрість, вирощена поколінням за поколінням від усіх страждань, з яким ви стикалися на ваших численних життєвих подорожах  через темряву.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми висловлюємо милість всім, хто працює старанно, щоб довести нову реальність. Перші кроки на цьому шляху завершені і ми бачимо, як проявляються решта кроків. Формуються нова банківська справа і фінансова система, які гарантують, що старі шляхи кабали  заборонені. Галаслива корупція у глобальній банківській системі швидко виправляється. У цій зростаючій обстановці має місце  глобальна переоцінка валюти, яка завершиться масивною переустановкою  валюти. Це закінчиться, коли ці нові валюти знову стануть  підтримуватися  дорогоцінними металами. Ці події будуть частиною загального процвітання, запущеного братом  Сен-Жерменом і древніми сім'ями Європи, Китаю, Індії і Америки. У цьому багатстві, адресованому вам,  підніметься  нове управління і ряд  великих можливостей для  кожного  з нас. Грандіозний Земний Ангел милосердя, Гуань Інь, - приводить ці адреси з найбільш важливим повідомленням.
Основа усієї любові - божественне милосердя. Поза цим небесним милосердям зростає витонченість, основа для фізичності і всього, що  ви знаєте, як чудеса Небес. Процвітання, оточене грандіозною духовною Любов'ю, викликає божественне Світло, щоб фактично створювати  нові шаблони і грати. Ви, мої Кохані, знову отримаєте  повну  свідомість, як  божественний подарунок. Ви відкриєте знову, чому ви  тут, і як ми, як ваші божественні наставники ведемо  вас до цілей вашого життя. Разом, ми створимо нову зоряну націю, чиїм правилом  стане звільнення  цієї галактики від темряви і маніфестація  величної пишності  Світла. Це Світло - завершить процес,  початий еони часу назад ВІЧНІСТЮ. Ця священна операція  продокувала  декрети, які проявляться  і зроблять  цю галактику великим джерелом радості для усіх  в цьому секторі фізичності. Різні небесні адміністрації, які спостерігають за нами, посилають верховні благословення  цим божественним діям!

Отже, поточна ситуація – безперервна  і самий вражаючий фінальний марш. Божественний Елохім  змінює щодня грати цієї реальності. Ми щодня проводимо молитовну медитацію, щоб благословити те, що появляється. Це царство готується до возз'єднання  з царством  у Внутрішній Землі. Ця грандіозна плавка - частина процесу, який надає можливість темряві і її безглуздій кабалі  звільнитися  від величезної влади, яку вони довго тримали над вами. Ця нова об'єднана реальність - бути царством агартанців  і вас. Наша місія - просто контролювати і бути наставниками в тому, що декретували Небеса. Ви перетворюєтеся  і ми спостерігаємо і допомагаємо, де необхідно. Завершальні кроки у вашій далекій дорозі близько. Ми також вітаємо це і робимо нашу частину, щоб гарантувати  вашу швидку і неминучу перемогу. Небеса також призначили багатьох, щоб були серед вас і використати  їх прекрасні здібності для прискорення того, що ви запустили! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, наше повідомлення продовжилося і ми повідомили вам, що відбувається. Будьте в Радості  і будьте готовими  зробити вашу частину в поширенні цього масивного процвітання для усіх. Як на Землі, так і вище  вас вітають за  вашу  хоробрість і вашу  мудрість. Велике переміщення у свідомості - скоро побачить свої плоди  проявленими! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Перекладач: Fedir   terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Bradley Manning!

NÃO ABANDONEM AGORA JULIAN ASSANGE