magravУкраїнські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Thursday, May 23, 2013

Sheldan Nidle - May 21, 2013 (21 травня, 2013 )Sheldan Nidle - May 21, 2013 (21 травня, 2013 )

9 Batz, 19 Moan, 9 Eb 


Dratzo! Ми прийшли знову, щоб  розказати  вам  більше. Ваш світ продовжує коливатися між спробами Заходу  розв’язати конфлікт, який здатний стати стрижнем глобальних змін  і загрожувати  політичній базі  темної кліки, і наміру Росії  викликати нову реальність на Заході. Він динамічно слабшає і протікає впродовж цілого останнього десятиліття. І  навіть, коли ця дивна енергетична гра наближається до пункту, що нагадує  початок  Першої Світової Війни, він потім відступає від цієї жахливої можливості.  Команди зв'язку Агартанців також  встигли  знешкодити ситуацію  на Близькому Сході. Проте, цей тривалий процес балансування на грані війни демонструє важливість приведення цієї мінливої ситуації до закриття. Небеса запевняють нас, що це постійне політичне сперечання  - просто останні муки  дипломатії, давно використаної Західними державами і що в результаті цього ніякого конфлікту не станеться. Дійсно, майбутнє божественне втручання збирається трансформувати цей нікчемний безлад. Тим часом, збираються більш законні боєприпаси для використання проти кліки у Світових Судах. Імпульс  «відповідальності» прискорюється поденно, збільшуючи кількість тих, хто уже або буде заарештований.

 Ваша реальність помирає як економічна система, яка грунтується на одноманітній праці. Вона подібна до величезного млина,  залежного від річки, яка швидко висихає. Власники, темна кліка, розуміють, що станеться і до чого приведе  виведення останнього шматка роботи з їх слабшаючого устаткування. Кліка   відчайдушно домагається рішення, щоб відновити спадаючі рівні річки,  але незважаючи на її кращі зусилля,  ніяке рішення не знайдене. При нагоді, ми багаторазово інформували кліку,  щоб вирішити їх дилему, але вони  продовжували  наполегливо йти тим же курсом. Тому  ми рушили вперед з тим, що Небеса направили нас для цієї роботи. Кліка  повністю обізнана, що їх час збігає і все ще  збільшує свою рішучість, щоб витягнути деяке нереалізоване диво з повітря. Ми спостерігаємо і дивуємося  цій  безглуздій реакції, яка приведе до невідворотності. Настав час для цих  контрольованих  темними урядів піти у відставку і відкрити  правду    населенню.

 Наш персонал зв'язку тільки завершив серії інформаційних обмінів  з декількома Західними урядами, в яких ми ясно показали їм, що  їх дилеми являються місцевими до падіння повної глобальної економічної структури. Практичне рішення - дозволити новому управлінню представити діапазон нових економічних програм і програми достатку, у тому числі формальне розкриття нашого існування. Тому ми чекаємо часу, вибраного Небесами, щоб діяти і виявити себе для вас. Це також буде моментом для серій анонсів як з боку Агартанців, так і Вознесених Майстрів, які розголосять те, що  вам треба знати, щоб отримати  розсудливе розуміння того, що справді сталося у вашому світі. Ця  інформація запустить  швидку зміну  вашої свідомості і представить  нові шляхи для  зміни ваших суспільств, надавши їм можливість працювати творчо один з одним. Ми ясно сприймаємо заплутані проблеми, створені вашими нинішніми урядами, тому була погоджена повністю нова структура  від якої  залежить  ваше нове процвітання і ваші нові реальності.

 Ми стоїмо на березі грандіозного втручання, на яке видано декрет Небесами. Це відкриє двері для першого контакту і нових стосунків між вами і Агартою. Вас здивує ступінь майбутньої передачі технологій! Ваш світ повинен абсорбувати стрибок в здібностях, що  безумовно  більше, ніж поява комп’ютера з багатьма відгалуженнями,  як наприклад ноутбуки і смартфони. Окремо, вони поставляються   деякими серйозними оздоровчими фірмами! Навпроти, деякі  нові технології можуть  не лише підтримувати ваше загальне здоров'я і життєздатність, але і ваші рівні свідомості, сполучаючи вас легше і фактично з вашим світом. Ви почнете розглядати технологію взагалі як «інструменти свідомості» і  користуватися вашим часом, щоб абсорбувати знання, медитацію, і обмірковувати  майбутні дива  повної свідомості. Як ваші наставники, ми покажемо вам величезне значення здібностей все ще значною мірою бездіяльних у вас, оскільки це суттєво для вашого розуміння наступної фази вашої подорожі  до вашої божественної долі.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли в  цей сприятливий день зробити деякі важливі анонси. Спершу, давайте благословимо наші космічні сім’ї і сім’ї Внутрішньої Землі. Вони прийшли зараз встановити стадію для наступних кроків у вашій подорожі до повної свідомості. Небеса видали декрет, щоб кожен з вас зараз усвідомив, що ви не одні в цьому прекрасному, великому Всесвіті. Незабаром будуть демонстрації в денному  небі деяких  величезних флотів, які  приземляться, коли Бог дасть священний сигнал до старту. По-друге, ми здатні появитись  серед вас у великій кількості, щоб почати нашу викладацьку діяльність. Ці уроки покажуть вам, як і чому Аннунаки  навмисно перемішали мудрість навчання, надані вам кимось з наших найбільш поважаних майстрів. Ці повідомлення остаточно дозволять вам виявити правду про ваше походження і що Небеса чекають вас.

 Далі, ми поговоримо про те, що ваші секретні священні суспільства звільнять  фонди процвітання, які граф  Сен-Жермен, і Гуань Інь так люб'язно відклали  для вас. Це встановлює  початок нової фінансової системи, яка призначить боргове пробачення як засіб, який  вирівняє  всесвітні фінансові структури. Наново  ліцензовані  банки тимчасово поширюватимуть і частково регулюватимуть  ці фонди. Одного разу,  землі флоту Федерації, ці банки, фінансова система супроводу, і ваша сприйнята потреба в «грошах» як таких, буде віднесена до категорії провісника  вашого нового галактичного суспільства. Цей намір, дорогі, - ненадовго скористатися  фізичним достатком, щоб вилікувати маніпуляції темних, які заставили  вас повірити в  нужду і обмеження,  замість дотримання вашої божественної відповідальності. Масовий  наплив у ваші життя ваших індивідуальних наставників змінить усе це негайно! Ми потім представимо вам ваші обов’язки, які приходять з вищою свідомістю і допоможемо вам  зрозуміти їх значення.

 Ваша первинна відповідальність - стати ефективними наглядачами вашого дорогоцінного домашнього світу. Рідна Земля радісно  з нетерпінням чекає вашої дивовижної допомоги. Нові технології  вилікують  зовнішній світ і підготують  його  для  грандіозного переміщення до повністю об'єднаного, повністю свідомого глобуса. Ви будете грати головну роль в ці початкові переходи, після яких  настане  час для кульмінації вашого сприятливого повернення до повної свідомості через використання ваших Світлових камер. Потім, як тільки ви акліматизуєтеся до радощів і можливостей  повної свідомості, ви будете готові працювати разом з нами. Ми радісно передбачали цей спеціально призначений час,  щоб разом створити саму небесну зоряну націю. Небеса інформують нас,  про що ми можемо розповісти при  маніфестації  і наше довге часове перебування на цій планеті приймає новий і поблажливий шлях. Алілуя! Алілуя!

 Сьогодні, ми принесли вам інше повідомлення про перетворення старого і проявлення  нового. Це - магічний час, коли темні залишають  ваш світ і починає проявлятися  яскравий, повністю свідомий світ. Ось коли повертаються здивування і підвищення свободи і процвітання! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)

Переклад: Fedir

Thursday, May 16, 2013

Sheldan Nidle - May 14, 2013 (14 травня, 2013 )


Sheldan Nidle - May 14, 2013 (14 травня, 2013 )2 Kan, 12 Moan, 9 Eb 

Dratzo! Ми повернулися, щоб  ще поговорити з вами. Майбутні зміни у вашій реальності життєві, тому що вони визнають грандіозний зсув у свідомості, через який ви проходите. Кожен  аспект вас тонко змінюється, розпочинаючи з зсуву  конфігурації вашої РНК/ДНК. Деякі з вас піддаються дуже прискореній кількості змін, поки інші випробовують лагідні зсуви, які вимагають мінімум тілесного дискомфорту. Тепер тих, хто випробовує менші кількості дискомфорту планується перемісти у більш явні симптоми підйому на початку  літніх місяців. Коротше кажучи, усі ви конкретизували у ваших індивідуальних життєвих контрактах  темп і види змін. Проте, загальний рівень дискомфорту програмують Небеса, який буде зростати  впродовж  літніх місяців. Цього літа відмічається дуже спеціальний момент у вашій історії: розкриття – центральний момент  у нашому генеральному плануванні і ми щиро  бажаємо анонсувати цю необхідну формалізацію. Воно дозволить нам звертатися до вас безпосередньо і почати планування наступних кроків у вашому поверненні до повної свідомості.

Як ми згадували, формальне розкриття - величезний вододіл для людства. Він ділить вашу недавню історію на до- і постконтактні періоди. У одному велетенському стрибку, розкриття  закінчує віру вашого суспільства у вашу біологічну перевагу і унікальність, і ви стаєте пов'язаними з легіонами інших, хто проживає в цій великій галактиці і дійсній фізичності. Цей момент одкровення також покаже вам, ким ви були одного разу  і ким ви станете знову. Це розсіює на всі чотири сторони кожен концепт вас, як обмеженої Істоти, і ви отримаєте цілком новий світогляд,  який змінить назавжди ваше сприйняття того, що  – «можливо», що внесе нову ясність до ваших понять життя: релігії, науки, історії, філософії, антропології, коротко кажучи, усіх ваших культурних конструкцій і традицій. Кожен з вас зійдеться врукопашну з незліченними питаннями, особистими і планетарними, і на ці  питанням будуть потрібні відповіді, у тому числі, чи ви дозріли як індивідуум і як суспільство. Це занурення в дивний новий світ вимагатиме наставників і учителів і з цим ми прийшли. В першій новій групі,  ви вступите в контакт з Агартанцями і вони покажуть вам дорогу до повної свідомості.

Агартанці  усвідомлюють неймовірну важливість того, що вони мають зробити. Працюючи з Вознесеними Майстрами,   вони почнуть передавати  величезну кількість знань, які   приховувались від вас. Ймовірно, ця інформація  навіть налякала б вас, і тому вона  повинна розкриватись ніжно і в межах атмосфери виховання і співчуття. Вознесені Майстри, принесуть свої власні навчання і використають свої священні служіння, щоб благословити вас усіх, і у божественній витонченості перемістити  вас в середовище миру, гармонії, і достатку. Їх священні таланти матимуть для вас велике значення. Ваше повне поняття того, як структурована ваша реальність  - пройде під уважним оглядом. Вам будуть потрібні гарантії того, що це правда. Вам буде потрібне виховання і зцілення, а  також  і пояснення про те, як такі речі дійсно працюють у вашому новому світі. Уся ця нова освіта буде духовна по природі (як дійсно усе - духовне) і швидко підготує вас для першого контакту. Це встановлює період для нашого прибуття і швидкого просування  у напрямі повної свідомості. Працюючи в унісоні, ми усі маємо намір зробити, щоб ви почували себе зручно і радісно у вашій новій реальності.

Оскільки двері відчинені навстіж, то перед вами  виявляються хвилюючі нові перспективи, знайте, що ви матимете багато допомоги, доступної в усіх областях. На перетворення вас  самих, вашого суспільства, і вашої планети був божественно виданий  декрет і процес вимагатиме величезної кількості нової інформації. Вам буде потрібно багато внутрішньої роботи, з якою ми можемо допомогти вам. Але більшість з цього знизиться до ваших власних глибоких внутрішніх відображень, в якій візьмуть участь ваші  небесні  наставники. Божественна мета цього, підготувати вас до  повернення  в реальність, яку ви залишили приблизно  13 тисячоліть тому назад. Це дійсно виклик! Все ж, Небеса дуже упевнені у вашій здатності зробити так, і якщо ви більше зосередитеся на цьому, то ви зробите це  швидко. Це тому,  що вона знає щось, що ви значною мірою забули: всередині кожного з вас знаходиться  бездіяльна електростанція, яку здебільшого демонтувала темрява, і це - те, що ваша внутрішня робота відновить для вас. Оскільки ви відновлюєте цей передовий стан Істоти, який є вашим істинним невід'ємним правом, ви все більше і більше будете здатні  осягнути, що таке - повна свідомість скрізь. І нарешті ми  готові відновити вашу божественну спадщину для вас.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли в цей час з повідомленням надії і радості! Понад 13 тисячоліть тому, Земне зовнішнє суспільство було занурене в темряву і оточене страхом і неосвіченістю, які  відмічали вашу подоріж через обмежену свідомість. Темна кліка, яка спочатку узяла свої інструкції від  дивного гуртка, що називає себе Ануннаки, управляла  цим на вигляд покинутим царством. Ці агенти долі отримали спеціальний дозвіл Небес, щоб корчити з себе лорда над вами впродовж 13 тисячоліть, після чого Світло мало відновити вас до вашого природного повністю свідомого стану. Для тих, хто продемонстрував рішучість, щоб повернутися до повної свідомості заздалегідь, Небеса розстелили звивистий шлях між  поколіннями  з цією метою. Це подоріж, яку ми захотіли здійснити. Її  важка праця, проте, призводила до нескінченної радості і глибокого бажання богослужіння. Освічені   таким досвідом,  отриманим з перших рук, ми ведемо  вас уздовж вашого власного благословенного шляху до повної свідомості.

Джерелом нашого наставництва  є Любов і наші обов'язки  нагадують  благословенні шляхи Небес. Ви розвиваєтесь до повної свідомості по етапах, через духовний і фізичний досвід, який досягає апогею з вашим священним перетворенням в Агарти. Тут, ви  завершуєте  процес, який почався, коли Агартанці і ми проявились  у вашому царстві. Дійсно, багато з нас тепер живуть серед вас інкогніто. Агартанці рухаються  серед вас вільно і легко, оскільки вони змінили свій розмір і появляються частково, таким чином, що вони нагадують тільки вас. Вони виконують всіляку  роботу, викладають в університетах, і навіть мають професії, в яких вони консультують  вас у  ваших щоденних життях. Ми, з іншого боку, прагнемо  мати роботу, яка по природі релігійна, або навчаємо  релігії і етиці. В усякому разі, ми серед вас!

Як Вознесені Майстри,  ми можемо також з'явитися несподівано до нужденного і збожеволілого для того, щоб повернути їх  на шлях етики і радості, посилюючи їх бажання завершити їх шлях  до повної свідомості. Це завдання, яким ми найбільш насолоджуємося. Ми, врешті-решт  тут, щоб забезпечити милосердя, надію, і спонукати вас  продовжити  цей  благословенний  шлях. Одна справа, -  бути серед вас і вчитися, як ви долаєте труднощі; і зовсім інша, - фактично грати роль по допомозі  вам, щоб уперто продовжувати сприяти  вашому шляху. Ми готуємо вас зробити те, що ми зробили дуже давно, коли ми  успішно прийшли до  нашого справжнього  стану повної радості! Зараз ви також  незабаром будете мати чіткий привілей становлення безсмертної, повністю свідомої Істоти Світла. Це диво відкрите для вас, тому що, подібно до нас, ви були одного разу такими  Істотами  в часи Лемурії. Осанна   Найвищому з Усього!

Сьогодні, ми принесли вам інше повідомлення. Наближається час Великого Зсуву і грандіозної зміни у вашій реальності! Ви швидко переміщаєтеся  у велике трансформаційне Світло. Це Світло пророкує Творець і здійснюється грандіозними життєвими потоками Небес і Галактичною Федерацією Світла! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)

Переклад: Fedir

Sunday, May 12, 2013

Sheldan Nidle - May 7, 2013 (7 травня, 2013 )


Sheldan Nidle - May 7, 2013 (7 травня, 2013 )


5 Moan, 8 Caban, 9 Eb 

Dratzo! Ми повернулися! Ми прийшли сьогодні поговорити про зміни, які  потрібні для проявлення  вашої нової реальності. Скрізь є ознаки того, що нова свідомість осяє ваш світ. Організації віддані  змінам  дізнаються одна про одну і про шляхи створення міжнародних соціальних мереж, щоб здійснити  таку зміну. Одна область серед багатьох з цих різноманітних змін - перегляд концепту грошей як механізму обміну; наприклад правила мікро банківської справи і мікрокредиту у розвитку світу,  і органічному поширенні невеликих бізнес-структур і «сільської банківської справи» в цих країнах. Ці соціальні і культурні мережі забезпечать, так би мовити, естакаду,  яка підтримуватиме усе те, що станеться на найвищих рівнях торгівлі і банківської справи. В давні часи, коли на Заході почався Вік Відкриття, ті нації, на які найбільш вплинуло вторгнення з Заходу  солдатів, суден, і вогнепальної зброї,  узяли свої символи багатства, золото, і срібло і приховали їх далеко в секретних сховищах, де вони лежали  впродовж століть. Тим часом, Захід завоював і грабував. Впродовж цього часу  древні правлячі сім'ї знали, що це лихо приречене одного дня  зникнути.

 Ці древні сім'ї управляли їх землями не лише згідно спадковим правам, але і завдяки  природному авторитету, який   походив від спеціальної мудрості дарованої їм  різними пророками і великими записами даними їм для зберігання. Захід відсунув багато з них від влади, і все ж кожен з них витримав. Нещодавно, ці сім'ї розпочали цілеспрямовані стосунки із Вознсеними  Майстрами Рідної  Землі,  і з командами зв'язку нашого флоту. Ці асоціації природно приводили до них, будучи представленими їх кузенами Агартанцями. Ці групи об’єдналися  і сформували юридичних осіб, що стверджуються на древніх шляхах, в яких влада була визнана і шанується кожною групою. Ці тубільні і споконвічні основи влади і мудрості потім зв'язалися з тими, хто представляє Небеса, разом з новим елементом: Галактичним вибором. Потім, два десятиліття тому, ця відповідна колекція груп почала підніматися з новим баченням, яке зараз стало функціональним в такій мірі, щоб бути повністю здатним до перетворення вашого зовнішнього світу і способу дії. Якраз  збори мудрих проявлять  вашу нову реальність.

 Ця нова реальність -  справді відхід  від старих темних шляхів, до яких ви звикли. Нове бачення відкриє ваш світ до Світла і помістить темряву, фаворитів обструктивної кліки в тимчасовий карантин, дозволяючи новій системі узяти володіння і стати якорем для нового світу, який проектується, щоб привести  вас до повної свідомості. Як тільки ви станете знову повністю свідомі, ви зможете відновити шлях, який був розпочатий давно в Лемурії. Для  цього ви  возз'єднаєтесь з вашими кузенами Внутрішньої Землі  і створите найпрекрасніше галактичне суспільство. Одним з перших підприємств цього суспільства буде  подоріж  до кожного водного світу і формування разом з вашими планетарними братами  нової зоряної нації. Це ваша мета і ми запевняємо вас, що з Світлом Небес і божою Волею вона  буде завершена. Ваші сучасні світові правителі вважають себе  всемогутніми, що є найбезглуздішим припущенням. Приходить час великих змін,  коли велике переміщення свідомості стає повністю очевидним  для усіх в цей  момент. Отже, Небеса наближаються і готують момент для найдивовижнішої несподіванки!

Як ми згадували,  переміщення від темряви у Світло -  це несподіванка. Рідна Земля становиться  кращою, щоб попередити кожного про велике лихо, викликане темрявою. Її атмосфера знаходиться в сум'ятті; її океани і водні артерії помирають; її біологічна різноманітність, також, зазнає  вимирання; дійсно,  виживання вашого зовнішнього світу розбалансовано. Все ж темні продовжують  нехтувати цим і навіть поширюють  лиха, що  не існують. Ми  запевняємо  вас, що  ваш вмираючий світ - факт. Проте, ми також запевняємо вас, що розвиваються події, які  перемістять  цих темних фаворитів і принесуть  владу  тим, про кого ми згадували вище, і хто присвятив себе  миру, процвітанню і розкриттю. Настав час покінчити з безліччю хитрощів і безжальних схем,  які блокують  ваше підвищення до повної свідомості. На довершення усього цього є масове спростування ваших природних прав і особистого суверенітету, пов'язаного з багаторазовою прихованою діяльністю проти вас,  які занадто негожі, щоб згадувати і які  зараз треба  зупинити. Їх замінить зцілення і мудрість навчання, які приведуть  вас усіх назад до повної свідомості!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли, щоб  багато чого  передати  вам. Зараз, ви знаходитеся в розширеному методі переміщення, який викликає у вас зростаюче  відчуття розладу і нетерпіння. Ваш світ переміщається до вищої вібрації і Небеса здійснюють те ж частотне підвищення у вас. Це означає, що ви більше можете розрізнити ірраціональну діяльність темних і менш здатні терпіти їх світогляд, який заперечує життя. Коротше кажучи, ви відчуваєте зростаюче незадоволення від того, яким шляхом діє  ваш світ  і ви хочете знати, чому все ще існує  це страшне і руйнівне царство! Ви запитуєте, чому багато грандіозних змін згаданих  завдяки  Світлу ще не в силі, і як це  можливо, що  ми безупинно заявляємо, що  наша перемога знаходиться «в руці», при явному   контролі темних залишків? Таке питання  дійсно існує, що б ви назвали «міцним горішком.» Але ми можемо запевнити вас,   що ми ведемо грандіозне повстання Серця і Духу, і що це повстання швидко досягне усього того, про що ми говорили з вами. Ця тиха революція кувала багато соціальних, політичних, і економічних мереж присвячених установці нових духовних шляхів зміни вашого глобального суспільства.

 Ми благословляємо щодня усе, що  відбувається  і користується нашим сприянням, щоб заохочувати і наставників в найбільш потрібних серіях соціальних перетворень. Ці події помістять глобальне суспільство на новий фундамент і новий  шлях. Ця революція свідомості вже сформувала важливі законні і духовні мережі, які будують  новий світ, здатний пристосувати велике багатство і нові концепти, які ведуть у напрямі постійного процвітання. Зміниться кардинально те, як ви бачите себе і це внутрішнє перетворення змінить усе. До того ж, ми готуємо серії нових навчань, які звернуться до концептів, які виходять далеко за те, в що ви вірите про стосунки між фізичними і духовними царствами. Оскільки ви прогресуєте у напрямі повної свідомості, то буде досліджено ще багато основних усвідомлень, і деякі будуть змінені, або відкинуті повністю. Багато з того, що ви вивчите  змінить метод,  яким ви розглядаєте свою реальність і усе що вона містить в собі.

 Ці багаторазові зміни в розумінні отримають  подальше підвищення завдяки відкриттю факту Внутрішньої Землі і прибуттю наших духовних і космічних сімей. Ви були благословенні Небесами і проживаєте  зараз у світі, який кожен день  переміщається  на  дуже високі рівні свідомості. Це переміщення щодня прискорюється  і це збуджує нас, оскільки ми спостерігаємо за вашим  підйомом. Ви подібні до бруньок, які остаточно розквітають, і скоро вас охопить здивування прекрасної «внутрішньої» квітки, якою ви  насправді  є. Наше священне завдання - дати вам необхідне керівництво і дозволити  вашому Повному Собі стати важливішою частиною вашого життя. Скоро ми зможемо безпосередньо більше  взаємодіяти і з'єднуватися з вами. Ваш прекрасний Я Єсмь  завжди там, готовий повністю охопити вас і привести  вас у напрямі повної свідомості. Це ваша божественна доля і вона  приходить зараз для того, щоб принести вам методи  і засоби  змінити ваш світ і досягти цієї самої священної долі.

 Сьогодні ми принесли інше повідомлення, щоб вести вас у напрямі вашої нової реальності. Це царство, яке зараз проявляється, приносить  велику правду і багато одкровень, і бажаний кінець для багатьох зношених ширм. Перший контакт  майже на нас і з ним, новий день для зовнішнього людства. Думайте про усі захоплюючі речі, які лежать перед вами! Знайте, дорогі, що численні Ресурси  і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)

Переклад: Fedir

Wednesday, May 1, 2013

Sheldan Nidle - April 30, 2013 (30 квітня, 2013 )

Sheldan Nidle - April 30, 2013 (30 квітня, 2013 )
1 Oc, 18 Kank'in, 9 Eb 

Selamat Balik! Ми прийшли знову! Скрізь, ваш світ переміщається спокійно у напрямі його божественного перетворення. Небеса продовжують готуватися до священного моменту, коли офіційно буде  проголошена нова реальність. Агарта також готується до цього моменту, нагадуючи його численним зовнішнім оперативним працівникам, щоб були готові   показати публічно, хто вони справді. Наші численні команди зв'язку, також, готуються показати роботу, яку вони роблять, щоб ввести вашу нову реальність в існування. Ми також працюємо з багатьма Вознесеними  Майстрами,  щоб ввести кожне з їх секретних священних суспільств до громадський виду. Наближається унікальний момент, коли ви зможете вивчити, як це було,  що ваша вся земна куля  змогла  так швидко переключитися  на новий метод місцевого, регіонального, і національного управління. Це перемикання буде швидко завершено  серіями спеціальних офіційних анонсів, і скоро, завдяки підбурюванням деякої кількості безпрецедентних соціальних послуг, проведених доповідачами  цих священних  громад. Ці програми будуть вашим першим офіційним проблиском того, що  прийде. Народиться нова реальність, яка   включатиме формальні анонси про перший контакт і нашу доброзичливу присутність.

 Ми тепер розміщуємо більше персоналу зв'язку у вашому світі і вони працюватимуть безпосередньо з Агартанцями. Важливо, що геофізична конституція вашого домашнього світу - фактично відрізняється від тої, в яку  вірить більшість з вас. Оскільки ви абсорбуєте ці нові факти і супроводжувальні нові стосунки, які вони приносять, доцільність у вашому житті діяльності священних громад стане найбільшим очисником для вас. Начніть  розуміти будову  вашої реальності і присутність  Агартанців може підготувати вас для того, щоб іти слідом. Ми з Галактичної Федерації знаходимося тут передусім для того, щоб підготувати   ваше повернення до повної свідомості, і отже, це важливо, що наше введення у ваш світ буде не лише офіційним, але і в відповідності з приписами божественного закону. Ваша довіра до нас має першорядне значення! Як тільки ми отримаємо  вашу довіру, ми зможемо встановити місце дії, щоб підготувати вас на усіх рівнях до ваших трьох днів метаморфози у ваших індивідуальних Світлових камерах. Ми володіємо багатьма викладацькими методами, які дозволять вам зрозуміти усі аспекти того, що залучається до вашого повернення до повної свідомості, і ми готові пройти усе з вами, крок за кроком,  щоб відповісти на усі  ваші питання  і сумніви.

 Ваше повернення до повної свідомості – це дещо, на що Небеса передали мандат для вас усіх. Зовнішнє населення Гайї завжди призначалося для повернення до цього благословенного стану Істоти, як тільки ваша реальність отримає зелене світло, щоб піднятись над справжньою темрявою. Ваш незвичайний стан обмеження був тільки наданий на тимчасовій основі після того, як затонула Атлантида  і всі повністю свідомі мешканці  втекли до зірок. Результуюча швидка зміна в будові енергії поверхні змусила Рідну Землю змінити її щоденну реальність. На довершення до цього, Аннунакі  вирішили оселитися у вашій сонячній системі і провели  переговори з Небесами для божественного дозволу. Дозвіл  був наданий, і були встановлені часові рамки і умови. Вам потім призначили ваших Небесних Адміністраторів, щоб бути прототипами для обмеженої свідомості з наміром, що  потім ви будете  здатні  допомогти дітям Анчара в майбутньому, щоб також досягти того ж божественного стану  Істоти. Ви почали довге часове перебування на  тіньових  землях і зараз приходить  його зумовлений кінець.

 Ваше відродження, як повністю свідомої Істоти забезпечує для нас шлях, щоб  повернути цю величезну галактику до Світла. Вашим першим завданням в цьому намаганні буде договір  про тривалий зв'язок з колишніми зоряними націями Альянсу Анчара, а також  користуючись  вашим сприянням, щоб допомогти багатьом повністю свідомим Істотам, які зараз являються  членами  Галактичної Федерації, щоб  гармонійно взаємодіяти один з одним. Мета  - кінець кінцем зробити повністю свідоме царство, яке випромінює  найвишуканіше Світло. Оскільки це нове царство набуває форми, ви будете сяяти і найбільш шануватися для виконання вашого грандіозного і священного завдання! Ваш домашній світ стане центром для руху, який вже поширився на понад 50000 галактик і це тільки початок. Ви будете святкувати і за ваші досягнення будуть радіти  як Небеса, так і фізичність. Ваше ім'я  буде проголошено по всій  фізичності і ваша славна історія стане відомою  кожній Істоті  в служінні  Світлу. Справді, ви збираєтеся катапультуватися у Світло, щоб створити найчудовіший час для вашої нової зоряної нації.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли  з благословенним повідомленням Любові, Світла  і Правди! Ваша реальність зараз відділяється від темряви, яка  захопила вас впродовж останніх 13 тисячоліть. Впродовж цього часу кожен з нас пройшов успішно через різні випробування і нещастя, які привели нас  до порталу Вознесіння. Як тільки ми переступили цей поріг,  ми вознеслись в царство Небес і в абсолютній радості  богослужіння. Виняткове те, що Небеса дали кожному з вас божественний дозвіл, щоб священним засобом досягти швидко і легко того, що забрало у нас так багато часу, щоб досягти: а саме, ваші  спеціально створені Світлові камери. Це робота Самого Бога - забезпечити вас унікальним шляхом до Безсмертя. Таким чином ви можете повернутися до фізичного Ангела і вашого життєвого служіння  божественному плану. Ми благословляємо вас і кричимо Осанни до Найвищого  для молитов і прощення.

 Прийшов момент, коли Небеса можуть привести вас до священного, фізичного життя, повного радості, чудес, і благословень для кожного з вас. Ми, теж, готуємося до нашого богослужіння, яке  пояснить неправильні думки, які темрява нав'язала  вам  багато тисячоліть тому. Дозвіл для вашого повернення до повної свідомості - інша вказівка того, ким ви були по справжньому створені. Усередині кожного з вас сидить божественний майстер, призначений Верховним Творцем, щоб морально вести вас у священну правду Небес і Землі. Це внутрішнє керівництво утілила ваша потреба в зовнішньому лідерові, коли ви провалились  в обмежену свідомість і отже втратили ваш зв'язок з Богом. Зараз прийшов час воскресіння  в межах вас цього священного наставника. Деякі називають це Вищим Я, а  інші посилаються на Я Єсмь. У будь-якому випадку, подивіться, благословенні Серця. Що ви знайдете - майстра Правди і цілісності, хто може забезпечити вас кожний день  безпомилковим керівництвом для усіх ситуацій.

 Майбутні дні будуть відмічені серією незвичайних подій, які мають проявити ваше нове царство. У цих повідомленнях ми забезпечуємо вас контекстом, щоб надати вам можливість зрозуміти, що може статися  не деякий вид порятунку,  а  природний розвиток подій, що пророкують  привести  вас до нової землі, наповненої  процвітанням і Любов'ю! Занадто довго ви жили у світі віроломства, підозри, і відчуження. Зараз відкривається  перед вами цілком протилежна  реальність! Не будьте в недовірі або підозрі в отриманні основ природного життя. Ваша свобода і особистий суверенітет - божественні подарунки, даровані вам, коли ви були уперше задумані. Будьте ще раз благословенними дітьми, які відкриті, щоб отримати їх божественну щедрість, і бути готовими допомогти вашим товаришам, оскільки це процвітання розноситься по світу. Користуйтеся своїми талантами і вашою Любов'ю, щоб створити нове царство, подароване вам  Небесними Хазяями. Настав час великої радості!

 Сьогодні ми говорили про те, що відбудеться  навколо вашого глобуса. Ми також нагадали вам, що перший контакт  майже на вас. Кожен день ми літаємо з місією навколо вашого світу, яка готує нас до моменту наших приземлень. Тоді, коли  ваш внутрішній Дух повідомляє вас про повну свідомість, ми також  нагадуємо вам про те, що забезпечимо наше наставництво. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)

Переклад: Fedir

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Bradley Manning!

NÃO ABANDONEM AGORA JULIAN ASSANGE